Vadiye devam!! Ustalar, yalçın kayalar

Efendi51

Bilgili Üye
Daha önce ki konu vadinin devamı ustalar , daha yukarı ve yakın çekimler daha sonra inşallah,selamlar saygılar hepinize

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Gördüklerimi çizmek istemiyorum açıkçası. Nasıl olsa gidip işlem yapmayacaksın. Bir gün karar verirsen kesinlikle buralardan başla. Bir çok basit kapılar var. İhtiyacın olan hilti balyoz çivi ve sağlam dostlar. O zaman konuyu güncel tut yazalım

Efendi51

Bilgili Üye
Gördüklerimi çizmek istemiyorum açıkçası. Nasıl olsa gidip işlem yapmayacaksın. Bir gün karar verirsen kesinlikle buralardan başla. Bir çok basit kapılar var. İhtiyacın olan hilti balyoz çivi ve sağlam dostlar. O zaman konuyu güncel tut yazalım
The Thing Keskingöz ustalarım teşekkürler ilginize , işlem yaparım yapmam, şu anda zaman ve mekan uygun değil, boşuna buralara gitmem ustam benim , mekan ve zaman uygun olduğunda tek tek ilgilenirim bilmenizi isterim, buraya gece gitmek sıkıntı, gündüz de sıcaklık 40 derece üstü, arazi çok sarp ve dik, albüme ekliyorum hepsini tek tek ilgilgilenirim inşallah kolay gelsin hepinize selamlar saygılar

timur964

konularim
Baktiği yöndeki patikayi detayli resimleyin bence mezarina bakiyor:200:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

Feda

Bilgili Üye
vadinin daha önce paylaştığın yerlerine göre burası daha az kurcalanmış

pusula17

Engellendi
Yarım kalmis bir yer birakmis adamlar cok hos kaya mezar olucakmis.Buranin isciligi agir olur bilginize ustam.