Vakko ustam bu yazıyı yorumliyabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matrax33

Aktif Üye
Kardeşim .. haç işareti nin işciliğiyle kalitesiyle .. diğer işaretlerin kalitesine bakın .. bariz sırıtır .. dönemin illa yakın olması gerekmiyor .. bu işler .. 300 sene öncede yapılıyordu 500 sene öncede 1000 sene öncede yapılıyordu ...
İlk yazıda ki mesaj 2. işarete götürdü ama ?

@Anke

reis haç işareti 1. işaretli kayanın yaklaşık 30 metre solunda değil miydi ?

ya hepsi çakma ya hepsi doğru, işaretler birbirini tamamlıyor.

Anke

Aktif Üye
abi dogru tekdir.anlam vermekde zorlandigim.bir durum yok.sonadan cizilmis kaya yuzeyi var....
Kardeşim .. haç işareti nin işciliğiyle kalitesiyle .. diğer işaretlerin kalitesine bakın .. bariz sırıtır .. dönemin illa yakın olması gerekmiyor .. bu işler .. 300 sene öncede yapılıyordu 500 sene öncede 1000 sene öncede yapılıyordu ...
sitenizde daha önce başkalarıda görsel paylaşıp sorular sormuşlar kayalardaki yazıda nasıl bir nizam ve yazı karakteri olmak zorunda açıklama yaparmısınız o zaman herkezin gönderdiği yazılar sahte oluyor sizin yorumunuza bakarsak

matrax33

Aktif Üye
İşaretler sahte demekle anlamı yok 300 sene önce biri geyik yapmış demek ayrı şeyler. Sahte demek yakın dönemde birileri kandırmaca için yapmış demek olması gerekmez mi ?

Anke

Aktif Üye

@Anke

Çakma birşey yok ustam burasi hakim bir tepe haç işareti de orjinal yazılarda bunu yorumunu yapamayanlar sahte diyor işte sorun burda

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hepsi olmuyor ustam ama %90 na yakın sahtedir ... sahteden kasıt tamamiyle sahte veya deforme edilmiş ilaveler eklenmiş yada işi bitmiş olur ...

matrax33

Aktif Üye
sitenizde daha önce başkalarıda görsel paylaşıp sorular sormuşlar kayalardaki yazıda nasıl bir nizam ve yazı karakteri olmak zorunda açıklama yaparmısınız o zaman herkezin gönderdiği yazılar sahte oluyor sizin yorumunuza bakarsak
Ben yapı taşları haricinde zaten or
Çakma birşey yok ustam burasi hakim bir tepe haç işareti de orjinal yazılarda bunu yorumunu yapamayanlar sahte diyor işte sorun burda
Ben bu yazıların yakın dönemde yazılmadığına eminim. Anlamı vardır gömü vardır yoktur bişi diyemem. Belkide sırf büyü amaçlı yazılmış da olabilir vakko üstadın çözümlemerinden yola çıkarak.

Yapı taşları haricinde ben orjinal kayaya işlenmiş yazı görmedim. Genelde hayal satanların sahteciliği oluyor.

Anke

Aktif Üye

@Anke

Haç işaretiyle yazı 20 metre mesafede yazi hac işaretinin solunda kaliyor

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
.
Hayırlı olsun kardeşim ... yorumunu dikkate aldığınla hareket edersin ..olur biter .. benden yana sıkıntı yok ... bahtın açık olsun ..nediyeyim ..

Revenge666

Member
Konu açıldığı günden beri takip ediyorum. Butun yorumlari tek tek okudum. Hızır idi yunus idi.. Cepheler kuruluyor, kinayeli igneli yorumlar mesajlar. Mesele yuvarlak oyma kare oyma olunca kimse sahtemi gercekmi diye dusunmuyor ama yazi olunca herkes eksper. @Anke onerim sahteydi gercekti yorumlarina cevap vermeyi birak araziye cik isaretlerinin etrafinda dolas bakın düşün fotoğrafla varaa baska isaretler ara.

Anke

Aktif Üye
.
Hayırlı olsun kardeşim ... yorumunu dikkate aldığınla hareket edersin ..olur biter .. benden yana sıkıntı yok ... bahtın açık olsun ..nediyeyim ..
Ustam yanlış anlama beni burdaki tüm değerli arkadaşlarda kusura bakmasın bu yazıya sahte dediniz taşla üstünden GEÇTİĞİM belli kay aynı kaya yer aynı yer ama sen başka konuşuyorsun bilmiyorsan lütfen karalama selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...