Vatikanın Ajanları

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu konuyada bir gülücük atayım güldüm biraz neydi vatikan ajanı asıl adını bilen duyan varmı
Böyle giderse ben gülücük atıcam sana . aklıma gelmişken yönetimden birinin adını eklemişsin neden aracı tutdun kendisini ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
üyelerin arasındaki sorun bizi ilgilendirmiyor özelden hakaret edip ortak bir yol bulabilirsiniz yönetimde olan birine ne alaka parayıda ondan alın gibi bir seyler yazmışsınız ona takıldım .

Hakan3434

Yeni Üye
Burda ben ticaret yapıyorum site yönetiyorsun ama kimseden haberin yok ustat beni engellemekse engellersin sana yazdım ama geri cevap bile vermedin

Hakan3434

Yeni Üye
Ve ben aslaaa uslubumu bozmadımm çıkar yazışmaları koy adaletini tek taraflı değil mayhem ustat

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ve ben aslaaa uslubumu bozmadımm çıkar yazışmaları koy adaletini tek taraflı değil @mayhem ustat
benim konularımdan sektirip diğer konularına gider misin gülüm. Üslubumu bozunca yönetimdeki arkadaşlar küsüyor bana. Hadi bakalım yandan yandan :))

Hakan3434

Yeni Üye
Giderim gülüm sen rahat ol yanız konuya biraz fransız kalmışsın vatikan ajanı bak yine güldüm @meyhem ustat sa bir mesaj atıcam okuyup cevap verirsen sevinirim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Evet ticaret yüzünden zamanında ceza yemişsiniz dediğin gibi ticaret güden alım satım yasak . Kurallara uyulmadığı için oluyor böyle seyler . ben hala yönetimdeki meseledeyim neyse fark etmiyor sanırım artık . kaynatıp duruyorsun durumu .

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
sende mi bürütüs :))
anlaşıldı bundan sonra bildiklerim bana kalacak. Katiyen paylaşmam.
bunu bana anlatan şahısın okuma yazması yoktur ve yaşlıdır. Böyle bir şey uydurması İçin ya mükemmel bir film arşivi olmalı ya da tam bir aksiyon kitap kurdu olmalı.
Okuma yazması olmayan ümmi birine bu kurgu oldukça fazla deli firat :))
biz de muz yiyerek büyümedik her anlatılana doğrudur diyecek saflıkta biri de değiliz.
Neyse kolaylıklar olsun.

Hakan3434

Yeni Üye
Kaynatçak bir durum yok burda herkez amme hizmeti yapmıyor nir umudun bir ticaretin bir objenin bir hayalın peşinde bunada ticaret denmez. Ben herzaman dürüstüm Ragıp ustat dedim git konuş kendi cevap versin bir tek ragıp üstat yok bilesin herkez sürüsünü gütme derdinde yani para artı ticaret mayhem ustat