vlf cihaz 2 ila 5.000 tl arasında

saftilki

Moderatör
Moderatör
bol nasipleriniz olsun

teknoloji ekibinin T1 nasıl cihazdır kullanıcılarından yorum alabilirmiyim?
kendi klasmanında yani 2 ile 5.000 tl lik cihazlar arasında

saftilki

Moderatör
Moderatör
galiba dedektör hakkında olumlu yada olumsuz yorum yapmaya tereddüt ediliyor :)
peki o zaman,,,

mesela raptor r3 üde listeye ekledim
dm dende yorum yapabilirsiniz alınırmı
iyi çıkarsa allahtan nasibim varmış kötü çıkarsa senden oldu muhabbeti olmaz bende onu belirteyim

sğlm

Aktif Üye
Onları bilmiyorum ama Gold finder neon 40-50 cm yumruk büyüklüğünde bi parçayı çeker , tek para 25 cm , daha fazlası çeker mi bilmiyorum

sğlm

Aktif Üye
Bütün dedektörler firmaları böyle foto ile satacağı cihazların bilgilerini paylasşa kimse kandirilmaz

Ekli dosyalar

Blackjest

Member
Nokta simplex var bende, bi ara meşhurdu gaza gelip aldık, hala çözemedim, bi faydasını goremedim doğrusu, guncelleme yaptım ama 5 farklı tarama modu getirildi hepsi aynı calışıyo demırı elemıyo kısmen, velhasıl bunu ya kendin yapacan, yada buyuk devletlerin arkeolojık arastırma yaptıkları cıhazlardan satın alacaksın, En ıyısı cubuk:)

saftilki

Moderatör
Moderatör
Nokta simplex var bende, bi ara meşhurdu gaza gelip aldık, hala çözemedim, bi faydasını goremedim doğrusu, guncelleme yaptım ama 5 farklı tarama modu getirildi hepsi aynı calışıyo demırı elemıyo kısmen, velhasıl bunu ya kendin yapacan, yada buyuk devletlerin arkeolojık arastırma yaptıkları cıhazlardan satın alacaksın, En ıyısı cubuk:)
en kafadan simplex i eledim zaten :) vlf 5000 ile raptoru araştırıyorum bu aralar

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Ayar olayı zor bende de var 20 cmden kolanın kapağını çok rahat alıyor ama ayar olayını çok iyi yapıp deneyimin çok olması lazım kardeşim sahada

saftilki

Moderatör
Moderatör
sıkıntı yok bi kaç güne çözerim ben onu gelsinde bi

saftilki

Moderatör
Moderatör
Bu dedektör nasıl bir cihazdır
İş gorurmu.
Derede ve yaylada
bilmediğim bir modeli
lakin ben bu sektörü boks maçıyla mukayese ederim
rinklerden inmeyen markalardan biri malumunuzdur,
burda dedektör son kullanıcısı sen ben ihtiyacının ne olduğuna karar verip araştırmaya koyulmalıdır
son dönemlerde yeni nesil cihazlar çoklu frekans ve çoklu mod seçeneği ile karşımızdalar,
çünkü ihtiyaç doğrultusunda yapıldılar,
kendimden örnek vereyim, aradığım özellikler arasında odaklanma yani pulse cihaz gibi sallamadan kayalıklar arasında çalışmasını + çoklu frekans ve çoklu program modunun olmasını istediğim için inpact aldım
sende kullanım şartlarına bağlı kendini kanıtlamış marka ve modellerin özelliklerini araştırarak kararını verirsin