Volçan bölgesinden selamlar

paytoncu

Aktif Üye
@balkaya34 ustam öncelikle bayramınız mübarek olsun.
Avcı karacaya gelince avcının sol dizi yerde sağ dizi kaltı nişan almış karacaya Karaca'nın arka ayağı bilekten kopuk kopuk bacağı 150 MT gerisinde av köpeği ise saldırı pozisyonunda karayacaya bakar vaziyette . Bu yer kudret kalenin kuzeyinde hafif batısı.

Ordan biraz daha batısında bir kurt var kulağının biri uzun biri ondan kısa ama kulağının biri kırık öne doğru sol kulağı. Kırıl olan kulağı sanki kulağını ortadan kesmişler eskiden dana veya kuzuların kulağını azcık keserlerdi kan almak için aynı onun gibi düşünün . Oda ana Roma kalesine yakın bir yerde lakin daha öncede söyledim ben bu işaretlerin eksiksiz tamamını gördüm. Öyle lafla demiyor yada bir yerden okumuyorum. Çerkez kaması diye anlatılan o meşhur kamanın resmi var nasip olursa birgün paylaşım yaparım . Namı diyar sofra Kaya'nın orda bıçak..

balkaya34

Bilgili Üye
@balkaya34 ustam öncelikle bayramınız mübarek olsun.
Avcı karacaya gelince avcının sol dizi yerde sağ dizi kaltı nişan almış karacaya Karaca'nın arka ayağı bilekten kopuk kopuk bacağı 150 MT gerisinde av köpeği ise saldırı pozisyonunda karayacaya bakar vaziyette . Bu yer kudret kalenin kuzeyinde hafif batısı.

Ordan biraz daha batısında bir kurt var kulağının biri uzun biri ondan kısa ama kulağının biri kırık öne doğru sol kulağı. Kırıl olan kulağı sanki kulağını ortadan kesmişler eskiden dana veya kuzuların kulağını azcık keserlerdi kan almak için aynı onun gibi düşünün . Oda ana Roma kalesine yakın bir yerde lakin daha öncede söyledim ben bu işaretlerin eksiksiz tamamını gördüm. Öyle lafla demiyor yada bir yerden okumuyorum. Çerkez kaması diye anlatılan o meşhur kamanın resmi var nasip olursa birgün paylaşım yaparım . Namı diyar sofra Kaya'nın orda bıçak..

Usdam Aslında ne avcı nede karaca hiç yok , Sadece Eşkıya belgelerinde Sizin anlattığınız gibi olduğunu bahseder ama bu bir şifredir, Ortalıkta ne avcı nede karaca var,
Sizin veya bir başka arkadaşımızın bu konularda resim olmadığı bir anlatımın Hikayeden ibaret olduğu aşıkardır , Siz bilirsiniz yinede tabiiki , Selâmlar

paytoncu

Aktif Üye
Usdam Aslında ne avcı nede karaca hiç yok , Sadece Eşkıya belgelerinde Sizin anlattığınız gibi olduğunu bahseder ama bu bir şifredir, Ortalıkta ne avcı nede karaca var,
Sizin veya bir başka arkadaşımızın bu konularda resim olmadığı bir anlatımın Hikayeden ibaret olduğu aşıkardır , Siz bilirsiniz yinede tabiiki , Selâmlar
Ustam selamun aleyküm.
Ben yazıyı yazarken bir konuyu net yazdım ben görmediklerimden bahsetmem dedim değilmi. Sen yok diyorsan haklısın çünki bu anlattıklarım sadece 7 bölgeye ait olduğu için her yerde yok. Ve siz eğer hayel işlerle uğraşıyorsunuz o sizin sorununuz benim sorunum değil. Ben kimsenin sözüyle iş yapmadım ayrıca gazla çalışmıyorum 😁😁😁😁 bildiğimden şaşmam . Var dediysem var olanı konuşurum sizler bu anlattıklarımı sadece hayel edersiniz. Ben yolumda işimde emin bir şekildeyim ustacım selametle kalınız .

paytoncu

Aktif Üye
Ben şu var dediysem var demediysem olmayan birşeyi veya görmediğim bir şeyi yoktan var edemem. Varsa vardır benzetmekle de olmuyor ya nettir ya da yoktur. Ben böyleyim başkasını bilmem . Bunun için herkesten farklı olarak netim. Bölgede isterseniz başka ne öğrenmek istersen sen sor ben sana anlatayım. Lakin bölge ismi alan şehir bende kalmak şartıyla bunu kimse benden istemesin . İstesende isteselerde söylemem 7.8.9 bölge hesapta var lakin merkezi bölge hepsini kapsıyor. Selametle kalınız

paytoncu

Aktif Üye
Birde sen eskilerden sin sanırım sen çok hikaye dinlemişsin balkaya usta 😁😁 sen bölgene iyi bak daha önceden senin çektiğin resimlerden azda olsa bilgim vardı. Lakin senin bölgenle eşkıyanın alakası yok bunuda net diyeyim işte o hikayelerden alıntıdır aslı astarı yoktur. 7 bölgeyi bu güne kadar bulamadılar kimsede bulamaz. Çünki hayel edilemeyecek bir yerdir orası 😁😁😁😁 hayelciler bile hayelini kuramamiş gerisi boş işte 😁😁😁😁

balkaya34

Bilgili Üye
Birde sen eskilerden sin sanırım sen çok hikaye dinlemişsin balkaya usta 😁😁 sen bölgene iyi bak daha önceden senin çektiğin resimlerden azda olsa bilgim vardı. Lakin senin bölgenle eşkıyanın alakası yok bunuda net diyeyim işte o hikayelerden alıntıdır aslı astarı yoktur. 7 bölgeyi bu güne kadar bulamadılar kimsede bulamaz. Çünki hayel edilemeyecek bir yerdir orası 😁😁😁😁 hayelciler bile hayelini kuramamiş gerisi boş işte 😁😁😁😁

Eyvallah usda ,Bölgeniz sende kalsın ben bölgenize hiç ilgilenmem,Hangi bölgede olursa olsun ,Önemli olan RESİM dir resim yoksa laf ola beri gele olur ,Koy bir resim , Bak ben bir çok resim koydum ve hikayesinide üstüne ekledim ,Sende yap , Eşkıya meselesi olduğunu arkadaşlar anlar ,Kaldı ki zaten hikayesini yazıyorsun ve resim koyyorsun ,bundan iyi kanıt olurmu, Tavsiye ederim sende bu yolu takip et,

Şu resimi anlatmış Belgelerde ,,, Orada Ayak izi yaptık SOL AYAK ilerde SAĞ AYAK geride olarak , Demiş ,Şimdi ben bu resmi koydum ,Arazi gözükmüyor, Kaldiki bu resmi görmek biraz zor yani resim çok küçük, Şimdi ben ifşaamı oldum, Resim.olmayan bilgiyi gördüm deseniz kimse inanmaz , Sadece tavsiye ederim Yani Size veya bir başkasına Itiraz etmem ,Doğru neyse odur bende ,
20230203_201217.jpg

balkaya34

Bilgili Üye
Buda yine bir başka resim,
NALBANT alanında Kayaya ( WW ) Yaptık der ve devam eder ,işde Resim burda ,Belgede bu kanıtta burada ,Böyle olmalıdır, Ben resim olmadan boş yere yazmam , Sende böyle yap, Yani kanıtla ,,
12793.jpg

paytoncu

Aktif Üye
Buda yine bir başka resim,
NALBANT alanında Kayaya ( WW ) Yaptık der ve devam eder ,işde Resim burda ,Belgede bu kanıtta burada ,Böyle olmalıdır, Ben resim olmadan boş yere yazmam , Sende böyle yap, Yani kanıtla ,,
Ekli dosyayı görüntüle 307110
Sayın ustam resim yoksa yalan veya kafadanmı uydurmuş oluyorum🤔 bende sana tavsiye ediyorum senin koyduğun resimler sahte gerçekte olanla bunun ilgisi yok . Bilgin olsun. Şu bir kesin benim yolum sağlam. Allah sizlerede başka şekilde başka alanlarda muvaffak etsin 😁 siz hayelle yaşamaya devam edin usta. Bana kimse inanmak veya tabi olmak zorunda da değil. Umarım beni anlamışsındır. Bugüne kadar kimse bir harf ve iz bulamamış Allah'ın izniyle ben de sıkıntı yok. Şuan sinekli mağarayla ilgileniyorum zaten sizlere kolay gelsin 😁😁

balkaya34

Bilgili Üye
Eyvallah

Son düzenleme:

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
bu adamın bölgesini bulduğunuzu düşünüyorsanız orjinal volçan belgelerini incelemenizi öneririm bölge doğudan marmaraya kadar devam ediyor oradan takibi yapılabilir en azından