• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Volçan nerelerde eşkiyalık yaptı

Hoplit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Volçan oraya gelmedi buraya gitmedi gibi söylemlere açıklık gelsin diye böyle bi fikir verme konusu düşündüm.

volçan bana göre edirne, istanbul çorlu, bursa bilecik, ve hatta diyarbakır adını bile duydum. karadeniz sahilleri samsuna kadar şimdilik akklıma gelen bunlar bence buralarda gezdi adam bir fiil 60 yıl eşkiyalık yapmış heral 100 yaşınya biyerde ölmüş.

ersen0010

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bana göre çoğunlukla marmara bölgesi yaşam alanı

vakko

ι ρѕιχι мσυ
Moderatör
Volçan oraya gelmedi buraya gitmedi gibi söylemlere açıklık gelsin diye böyle bi fikir verme konusu düşündüm.

volçan bana göre edirne, istanbul çorlu, bursa bilecik, ve hatta diyarbakır adını bile duydum. karadeniz sahilleri samsuna kadar şimdilik akklıma gelen bunlar bence buralarda gezdi adam bir fiil 60 yıl eşkiyalık yapmış heral 100 yaşınya biyerde ölmüş.
Gel tövbe et @Hoplit usta
malzeme burda💰💰

Son düzenleme:

Hoplit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
vako usta senin iş nası iş hem yeri göster hem vazgeç de bu iş şeye benzedi arının kovanına çomak sok sonra akşam oldu hadi yatın de sonra yine çomak sok yatarmı o arı kızıştı artık :D

Ali2020

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

volçan bana göre edirne, istanbul çorlu, bursa bilecik, ve hatta diyarbakır adını bile duydum. karadeniz sahilleri samsuna kadar şimdilik akklıma gelen bunlar bence buralarda gezdi adam bir fiil 60 yıl eşkiyalık yapmış heral 100 yaşınya biyerde ölmüş.am
Menderes hocam merhaba
Bi yerde bi konu okumustum simdi bulamiyorum eskiya belgelrinde.
Minjikli bolgesinde avci ismayel cesmesinde kuyu diye bi yazi vardi acaba yardmci olurmusunuz lutfan?

Hoplit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı

sinekwalesii

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bağcılar Güngören esenler üçgeni önemli. Şaka bir yana varsa bu Volcan işi uçurmuşlardır çoktan millet nokta atışı nereleri açmış videolar seneler sonra çıkıyor

Üst Alt