WhatsApp Güvenli midir?

Metalicvoice

Operatör
para babasi, siyasetci, burokrat, bilim adami, silah tuccari, mucit, ünlü, terorust, stihbaratci kraliyet ailesi vs. degilseniz veya izlemeye takilacak is yapmadiysaniz cok da korkmayin size sira gelmez. :)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Whatsapp Facebook tarafından satın alındıktan sonra güven olayı bitmiştir usta. :)
@Gönül_Eri ustamızın verdigi bilgiye istinaden demiştim ustam.
Yeni bir yasa var.
Kontrol edemedikleri sosyal ağı arka bahçemiz olsun istedikleri bir yapı..

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@Gönül_Eri ustamızın verdigi bilgiye istinaden demiştim ustam.
Yeni bir yasa var.
Kontrol edemedikleri sosyal ağı arka bahçemiz olsun istedikleri bir yapı..
@Gönül_Eri ustamızın verdiği bilgi şahsen güzel bir uygulama olur diye düşünüyorum.Hem bu sektördeki tokatçılar fazal hatta zıplarken 3 kere düşünürler.
Hemde sektördeki arkadaşlar tokata maruz kalmazlar diye düşünüyorum.Fb almış başını gidiyor zaten antik bir tapınak gibi.Daha önce bir konu içinde yazmıştım bu platformlarda fb instagram define görselleri videoları paylaşan cahil defineciler diğer arkadaşlara zarar vericek diye.Durum ortada işte ustam?‍♂.Ama İlgili kanunlar çerçevesinde güzel ve kaliteli bilgi veren örnek siteler
[ Define Sohbeti ] bunun için bu yasa uygulanırsa kıymetlenir buraya çok kullanıcı transfer olur ustam.Kaliteye devam usta:)

Ustam fb için ufak bir dipnot fb ilgili birim için erişime açık bir platform fb yetki vermiş ilgili kurumdaki yetkili arkadaşlara giriş ve araştırma için istedikleri gibi oynuyorlar.
Şüphelendikleri hesapları rahatlıkla kontrol edip takip ediyorlar.Mutlu sona kadar bekleme yapıyorlar :) :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
en güvenilir iletişim yolu
Dumanla Haberleşme yolu ...

konum açık
bu uygulamarin yüklenme esnasında
tüm şartları kabul edip
izin verdikten sonra hoş izin verilezsede birsey fark etmez
android kullanıldığı sürece
her türlü her şekilde diledikleri kişiyi diledikleri zaman
takip e alır dinlemeye alır
@aga_0074 bilenler vardır
konuşma esnasında
Gelirken çay soyle bana sesini duyduk
sonrasında bir takım hışırtı sesler geldi
daha sonrada sonrada çok kısık bir ses tonuyla kapat dendi ve tüm sesler kesildi
o sıralar gerek ben gerekse ağa arazide çok aktif olduğumuz donemlerdi ve hemen hemen her akşam
saatlerce bu tarz konuşmalar yapıyorduk
sonrasında biz yine kaldığımız yerden devam ettik
ama her hangi bir sekilde temas olmadı ...
son zamanlarda yani yaklaşık 4.5 senedir zaten hiç kullanmiyorum telefon o yüzden kafam rahat
ama ariziye çıkınca tuşlu kamrasiz telefon kullanıyorum ..?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Galiba burada yanlış anlaşılma olmuş gibi. Arkadaşlar yukarıdaki geçen bütün bilgiler şirketler için geçerlidir. Burada devlet şirketlerden herhangi bir davada iletişime geçebilecekleri bir temsilci ve bu temsilciye ait kimlik ve iletişim bilgilerini istemiş. Demişki bana seni temsil edecek bir kişi olmazsa ilk etapta %95 trafiğini keserim.

Bence buna sebep olan uzun zamandır bu platformlardan alım satım ve bununla beraber artan dolandırıcılık olaylarıdır.

Bu arada kullandığınız platformların güvenilirliğiyle alakası yoktur. Güvenlik tamamen kişinin kendisiyle alakalı bir kavramdır. Devlet er yada geç istediği bilgiye ulaşmaktadır ama herhangi bir davada buradan istenen bilginin geç gelmesi davanın uzamasına sebep verdiği için böyle bir yola başvurmuş olabilirler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hiç birisi güvenli değil İstedikten sonra kapalı cihazlara bile ulaşa biliyor ve bilgi toplanıyorsa gerisi boş her türlü istediklerini alırlar .
Anlık olarak online olabilen her türlü cihazdan hertürlü bilgiyi alabiliyorlar ama önemli olan suçlamada bulunabilmek ve kanıt olması adına bilginin şirketin kendisinden alınmasıdır. Yoksa istediği taktirde gayri resmi olarak kişinin önüne her türlü bilgiyi, konuşmayı ve anlık yerini gösterebilirler.

aga_0074

Member
en güzeli ve whatsapp dan da sağlam olan imo proğramı ben onu kullanıyorum tavsiye ederim....