Yalinayak çubuk kullanmak

ÇOBANBEY

Member
Selamlar ustalarım öncelikle telefondan konu açmak isterken direk resimli konu aç seçeneği çıkıyor bundan dolayı resimsiz konu açıyorum. Bir arkadaş vasıtasıyla uzun yıllar define ile uğraşmış bir usta ile tanıştım ve çubuk kullanmak konusunda birkaç tüyo istedim. Arazide çubuk kullanırken yalınayak olacaksın ayakların toprağa temas etmeli ayrıca aratacağın malzeme sol elinde (kalbine yakın) olmalı dedi. Ben bu sitede böyle bir bilgi varsada rastgelmedim. Ustalarımın bu konudaki fikirlerini merak ediyorum saygılar..

akhenaton

Member
Herkesin yoğurt yiyişi farklı ustam yakında amuda kalktıpta bakabiliriz?
şaka bir yana hiç netice almışmı yöntemle önemli olan o vesselam

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu isin kalp ile alakasi olduguna bende inaniyorum. Amma kalbin yakinda ve uzaginda olmasinin bir etkisi oldugunu da dusunmuyorum.

Burada ki puf nokta avuc icleridir.

Baktigin yetin topragini avuclarin arasinda ovalamak az da olsa fayda verin.

Ciplak ayak ise vucudun elektriklerini attirir. Baska bir fonksiyonu olmaz diye biliyorum.

ÇOBANBEY

Member
Bir sonuç almış makineyle ama ortak ispitine kurban gitmiş . Makine ve malı kaptırmış şimdi mahkemelikmiş

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çıplak ayakla ve ayak altlarına iğne batırıp çıkan kan ile dolaşanı gördüm.ne derece faydalı bilemem.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Çıplak ayakla ve ayak altlarına iğne batırıp çıkan kan ile dolaşanı gördüm.ne derece faydalı bilemem.
Böğürtlenlik,gerdengiçlik alanlarda yalın ayak aranması makbul o vakit :)

Turko

Uzman
Selamlar ustalarım öncelikle telefondan konu açmak isterken direk resimli konu aç seçeneği çıkıyor bundan dolayı resimsiz konu açıyorum. Bir arkadaş vasıtasıyla uzun yıllar define ile uğraşmış bir usta ile tanıştım ve çubuk kullanmak konusunda birkaç tüyo istedim. Arazide çubuk kullanırken yalınayak olacaksın ayakların toprağa temas etmeli ayrıca aratacağın malzeme sol elinde (kalbine yakın) olmalı dedi. Ben bu sitede böyle bir bilgi varsada rastgelmedim. Ustalarımın bu konudaki fikirlerini merak ediyorum saygılar..
Çıplak ayak ile arazide bol bol kene toplanır.

İndiana jones

Editör
Duymuştum birde bende dediklerinizi birde üstünde yün giysi olursa iyi olcanı duymuştum eller toprağa deymicek bende çubuk kullandım gene var çubuklar işe yaramıyor 0 kan da çok etlili yaptığım çubuklar bende etki göremedim bunlara pil taksak vaydası olurmu acama

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Acaba radyestezi diye bişey var Rusya'da Kafkaslarda okul mufredatlarinda mevcut.tabii net dede...bi yarım saat ayrıp okunsamii yoksa donla kilotla çorapla filan fantazi mi aranmalı .hangisi makbul ????

ÇOBANBEY

Member
Acaba radyestezi diye bişey var Rusya'da Kafkaslarda okul mufredatlarinda mevcut.tabii net dede...bi yarım saat ayrıp okunsamii yoksa donla kilotla çorapla filan fantazi mi aranmalı .hangisi makbul ????
Üstad bunun üryan araması da var ama sonu ne olur belli olmaz artık kutup ayısımı olur cincon mu olur Allah muhafaza .

Son düzenleme: