Yamaçta sırıtan mezar

jeodek

Bilgili Üye
Selam forum üyeleri ve üstadlar. Fotoda görüldüğü gibi bariz bir yapı var. Ufak eşeleme ile küçük açıklıktan içeri baktık. Içerisi toprak doluydu. Sizce birsey olma ihtimali var mıdır

Ekli dosyalar

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Elbette bir şey olma ihtimali vardır. Çatısında bir çöküntü göremiyorum. Girişi de kapalı. Arkadan da sağlamsa patlatılmamıştır. Lakin yok kenarı sanırım nasıl bir işlem yaparsın bilemiyorum hocam. Bir değerli tespiti ardından çalışılabilir.
Yol yapımında nasıl atlamışlar bunu🤔

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Üstteki taş benim de dikkatimi ilk çeken yer oldu .... Bende açılmış kumbara havası uyandırdı... Değişik yuvarlak versiyonu arşivimde mevcut...

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Ben burayı bir yerden hatırlıyorum ama nerden çıkartamadım arazide mi gördüm yoksa daha önce internette mi gördüm tam çıkartamadım ama burayı gördüm ilginç bir durumdayım dejavu yaşıyorum sanki:unsure:

jeodek

Bilgili Üye
Elbette bir şey olma ihtimali vardır. Çatısında bir çöküntü göremiyorum. Girişi de kapalı. Arkadan da sağlamsa patlatılmamıştır. Lakin yok kenarı sanırım nasıl bir işlem yaparsın bilemiyorum hocam. Bir değerli tespiti ardından çalışılabilir.
Yol yapımında nasıl atlamışlar bunu🤔
Bende yol yapımında Nasil atlanmış anlam veremedim. Adamlar patlatıp da tekrar da kapatmayla uğraşmazlar diye de düşündüm

jeodek

Bilgili Üye
Ben burayı bir yerden hatırlıyorum ama nerden çıkartamadım arazide mi gördüm yoksa daha önce internette mi gördüm tam çıkartamadım ama burayı gördüm ilginç bir durumdayım dejavu yaşıyorum sanki:unsure:
Bizim meslekte dejavu olma ihtimali çok yuksek. Çünkü benzer şeylerle uğraşıyoruz. Yer izmir karşıyaka tarafı