Yanlı anlaşılmadan dolayı özür.

mtncbk

Yeni Üye
Sayın yöneticiler. göndermiş olduğum en son mesajımda alıcı sorarken aslında sormak istediğim kanuni olarak elimden nasıl çıkartırım nasıl yaparım diye sormak istemiştim. Öncelikle yanlışlıktan dolayı özür dilerim. Görsellerdeki ürünlerin hangi döneme ait ve ne olduklarını öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
müzeye gotur teslım et bılırkısı belırlenır 3 ay sonra sana cevap verılır degerı neyse kanun ne dıyorsa onu alırsın

hayrını_gor

Member
Yanlis anlamada ikinci resim suriye işi gibi duruyor.eger sen cikardiysan o kitabinda kapagini önlu arkali fotografla,hatta sayfalarinida paylasirsan mujdeyi verirler.emin ol bu konuda cok bilgiler ustalar var sayfada.selametle kal.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ilk defa gördüm desem yalan olmaz ama bu türkiye topraklarında çıkmış bir malzeme deyil sanırım bu ibranice ve arapca karışımı bir yazı bu para ve kitap filinlstindemi bulundu kurbanım

Son düzenleme:

mtncbk

Yeni Üye
Elazığda bulundu üsdat. bir mahzende.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Elazığda bulundu üsdat. bir mahzende.
Sana sanimiyetimden soruyorum sen mi buldun çünkü orası vadedilmiş topraklar deyil bu paranın o haç tapınak şövalyelerine ait neyse ustalarım daha tecrübe lidir mübarek

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cok guzel gorseller kitap cok guzel muhafaza edilmis. Korkarim bu konudan dolayi basiniz agirir. ALLAH teala size selamet versin. Saglicakla kal

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunu müzeye teslim et kurbanım
Burada kimse ederini bilmez anladın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ankara da kendi elinle bile bulsan bunlar senden once oraya konmus imitasyon eserlerdir. Boyle kabul et. Uzak dur.
Muzeye ver imitasyonu da alirlar.