Yardim bekliyorum lütfen acil cevap yazin

Mezarcııı

Yeni Üye
Çok resim yüklemişsin güzel kardeşim önce o büyük kayada bir hayvan şekli var büyük ihtimalle onun altında yada baktığı yerde o büyük kaya boş değil ama çok derin ve zor belki orda üç dory tane oda var...çok derin ve zor....belki aylar a orda çalışmanız lazım...şöyle yap kayada kasa ara yani müjde gibi birşey diyim...eline kazma ve ya çekiç al kayayı yokla boşluk ara belki gizli kasaya denk geleceksin...nasip...

Definci

Yeni Üye
Çok resim yüklemişsin güzel kardeşim önce o büyük kayada bir hayvan şekli var büyük ihtimalle onun altında yada baktığı yerde o büyük kaya boş değil ama çok derin ve zor belki orda üç dory tane oda var...çok derin ve zor....belki aylar a orda çalışmanız lazım...şöyle yap kayada kasa ara yani müjde gibi birşey diyim...eline kazma ve ya çekiç al kayayı yokla boşluk ara belki gizli kasaya denk geleceksin...nasip...

Hayvan şeklini göremedim dağa doğrusu uzun uzadıya bakamadım usta sen nerden anladın tarif edermisin

Mezarcııı

Yeni Üye
İlk yükledigin yedinci ve sekizinci resim ikiside aynı resim...kayalar konma en yukarı konulan taş bir hayvanın başı...dikkatli bakarsan goruceksin...burda kayaların heryerine kazmayla yada çekiçle yokla boşluk sesi ara kasa bulabilirsin

Mezarcııı

Yeni Üye
Bak sana bir abi nasihatı bu işden ekmek yiceksen eğer...bir kere profesyonel çalışma yapacaksın...çubuklarla çalışacaksın ama cinar sense çalışır mı bilmem enerjiyle ve kan gurubuyla alakalı eğer çubuklar sende caļısıraa kimseye ihtiyacın yok...istediğin mezarı oda mezarı kral mezarını bulursun....ama çubuklarsa sıkıntı olmaz sıkıntı bizde çubuk kılmasını bileceksin...öğreneceksin...kafayı calistırcasin iki tane pirinç çubuk siparişleri ver ve ondan sonra çubuklar hakkında bilgi topla öğren kullanımını ben sana burdan yardımcı olucam....

Jaguar

Yeni Üye
Fotoğrafların çoğunda doğal oluşumlar mevcut arkadadim. Sadece yığma olan bölüm dikkat cekici. Diğer yerlerde boşuna uğraşma derim. Sana verilen örneklerin hepsinde kesin bir işaret yok benzetme üzerine gidiliyir. Biri ayı diyor biri balik. O düz kaya yukarıdan koparak gelebilecek bir yükseklik var mı orada eğer öyle ise taşlar zamanlar çevre koşullarından çatlar ve kırılır öyle de olmuştur

İndiana jones

Editör
Üstat gördüklerim bunlar bazen mezarları simgeler okla baktım taraflarda vijina bak kayada çift kare oymamı var biraz ufak yapılmış olabilir bak ön önemli nokta orda bir ayı başı var gibi benim dikkatimi bu çekti boşluk bak inşallah doğal değildir rast geleEkli dosyayı görüntüle 196609