Yardım edecek

arkeol0k

Yeni Üye
Merhaba abilerim ablalarım biz 18 yaşında iki arkadaşız ve bu işlere merak sardık bursa civarında oturup araştırmaya çıktığında bizide davet edip işi öğretebilecek birisi varmı acaba?(kusura bakmayın bayanlarda varmış aramızda)

Son düzenleme:

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
sayfa yı takip edin sürekli burası size gerekli bütün bilgileri aşılar.. selametle

arkeol0k

Yeni Üye
#2 teşekkür ederim abi burayı takip ediyorum zaten bir süredir ama bu gün katıldım daha aranıza

poseidon2023

Uzman
Bursa nın neresindensin

Bildigin gördügün işaretler varsa yükle bakalım

arkeol0k

Yeni Üye
Abi dün ismetiye taraflarında dağlarda dolaştık biraz kayaları falan inceledik doğal olduğunu sanıyoruz üzerindekilerin ama atayım duyduğumuza göre bu taraflarda eşkiyalar varmış zamanında içilebilir su kaynağı falanda vardı civarda

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ah o eşkiyaların gözü kör olmasın. Kolayca yere koymamışlar. Malları milleti dağtaş gezdiriyor... Çayınızı çorbanızı için inin abicim o dağdan. Haftalık Karacabey gidin piknik yapın rahatlayın. Gelin.

poseidon2023

Uzman
dışkaya kayacık narlıdere o taraflara git daha güzeldır narlı dereden yukarı dogre cıkarken karşıda kartal kayası var ortada magra bi seyret devam et tokiler tarafına deyil yolu takip et köprüden gececen altta bir deyirmen var şahısa ayip köprüyü gec hemen sola dön balıkcı var oraya gir hem eşkiyalık hem deyirmen cilik yapmış emin agnın deyirmeni var orda iki dere birleşiminde incele acılan mahseni su arkını 300 metre şelale acı su tatlı su orda ustte ne kadarı kaldıysa manolun magrası kanlıkızıl magra bi gez girerken pala dayının selamı var de bir şey demez

poseidon2023

Uzman
nokta atışı deyil aga olan yerleri gezsinler baksınlar ögrenme yetenekleri varsa zaten ögrenirler medeniyet de var eşkiyada i@Mal bulanındır

DeeJaY

Yeni Üye
nokta atışı deyil aga olan yerleri gezsinler baksınlar ögrenme yetenekleri varsa zaten ögrenirler medeniyet de var eşkiyada i@Mal bulanındır
Poseidon ustam bende bursadan im orhangazi ilçesi . Orhangazi otobani yaparken de gedelek köyünden iyi gömü çıkardılar . Duydunuz mu?

poseidon2023

Uzman
yok duymadım toprak altında durcana cıksın faydası olur devlet bizim DeeJaY hayırlı gunler Cuma mız kutlu olsun