Yardım Edermisiniz

Kadavra

Yeni Üye
Arkadaşlar bunlar nedir bilmem, değeri varmıdır onu da bilmem. Sadece müzeye teslim etmek istiyorum ama onda da bir dünya prosedürle karşılaşıp suçlu durumuna düşermiyim? Miraslık bir evin ardiyesinde bulduydum. Daha önce bulunmuş bir şeyi muhafaza ediyor, atmaya da kıyamıyorum. Değeri varmıdır ve bunlar nedir? Müzeye teslim nasil olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

svs

Engellendi
Merhaba kardes.
Gorduklerimin icinde
Yunan dönemine ve roma donemine air paralar var.
Mesela medusa var uzumlu soloi var severus var faustina var antonyus pius var ve daha birsuru sey... ama degerleri yok .

Güzel paralar var ama kondusyon sıfır o yuzden beklentin olmasin ister muzeye teslim et ister sense dursun koleksiyon yap

Kadavra

Yeni Üye
Çok teşekkür ederim üstad. Merakım giderildi.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim paralari bozmuşsun paralari asite,tuzuruh,kireç çüzücü içine soğma kondusyolari

ölmiş değerli bile olsa bu şekilde hiç bir şekilde para etmez paralari sadece su ile yika başka bir işlem yapma emeğine yazik olmuş.

Saygilar ve sevgiler.

Pscyhe

Engellendi
açılan mezar güzelmiş..

svs

Engellendi
Pscyhe 2 tane toplunun kalintilari...

Kadavra

Yeni Üye
Cevap veren herkese çok teşekkürler. Çok kıymetli insanlarsiniz. Aslında devletimizin sizlerden bir ekip kurması gerekli. Tarafimın görüşü. Evet internetten edinilen yanlış bilgilerle bu hale geldi parçacıklar. Sadece okuyabilmek ve okunur şekilde sizlere mesaj atabilmek için yanlış bir uygulama. Tuz ve sirkede uzun sure bekledi. Dediğim gibi bir daha zaten iliskili olmayı tahmin etmediğim bir dal burası. Sizlere bol ve hayırlı çalışmaları dilerim. Hepinize Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hakkında hayırlısı güzel şeyler bul inşallah

svs

Engellendi
Sadece yapman gereken 1 saat yoğurt suyunda bekletip yikayip her birinin yakin fotosunu cekmekti Kadavra ustam

Kadavra

Yeni Üye
Abi cahillik başa bela... Bendede o var:)) Gerçekten ben bu tarz insanların olduğu başka bir site görmedim. Güzellik, incelik, saygı ne bileyim herşey mevcut. He bide bilgi ve tarih kokuyor burası... Çok teşekkürler tekrardan. Saygıyla...