yardim lutfen

muho

Yeni Üye
selamin aleykum arkadaslar hersey den once ben acemiyi. ben bu define isine baya bi merak saldim,bir kac yere gittim cok ozel yerler buldum. Arkadasim bionic x4 cihazla afrikada altin ariyor bu cihaz define isini gorurmu acaba bilgieriniz icin tesekurler

beyazzadam16

Bilgili Üye
sen cihazı bir tanıtsan baştan nasıl hangi amaçla kulanılıyor , ne kadar derinde nasıl tepki veriyor ( görüntü,ses,vb, ) biraz anlatırsan

kaan5557

Engellendi
Bahsettiğiniz cihaz alantaramadır..Sizi temin ederim üstüne yemin ederim ki azıcık bu define işinden anlayan, definecilikle uğraşmış ve bir çok yer görmüş her gittiği yerden tecrübe edinmiş ..edindiği tecrübeleri unutmamış aklına nakşetmiş bu işle iştigal eden herkez bilir ki alantarama yalantaramadır...Bu kandırmacaya ancak hayal aleminde yaşayan beklentileri çok olan ve bu işe yeni başlayanlar düşer...Güzel kardeşim vakit kaybetmeyin zamanınıza ve paranıza yazık...

MendereS

Bilgili Üye
delice dediğimiz zeytin dalından yapılan çöpler alan taramalardan daha başarılı. bu çöpü yapmanız ortalama 4 dakika sürüyor ben bunu 50 defa test etmişimdir alan taramanın ne işe yaradığını hala çözemedim hep biyeri çeker adama heyecan verir ama neyi çektiğini bilen yok

muho

Yeni Üye
beyazzadam16 bu cihazi benim arkadas afrikada altin arama isinde kulandi ve buldu ama DEFINE de kulanmayik. bizim bu daglik yerlerde ne kadar calisir bilemiyorum . edindigim bilgi ye gore 5m taban 25m genislikte arama yapa biliyorsun .ben sahsen kulanmadim.. bu iste usta lara sorunca yalan diyorlar inanma diyorlar

beyazzadam16

Bilgili Üye
valla ustam makinalardan hiç anlamam ama kaan ustam nediyorsa inanırım , çünkü hep araştırmış tecrübe etmiş insanlar , burdan avuçla para verip şimdi çocuğunun oynaması için kulllandığı alan tarama alan abilerimiz ustalarımız var lanet ediyorlar :zuhaha:elalem uzaya uydu yolluyor yokmudur madencilikte böyle makinalar vardır ama milyon dolar filandır heralde oda ulaşamayacağımız makinalardır , sonuçta elinizin altında para vermeyecekseniz ise deneyin görün sonucunu siz söyleyin

muho

Yeni Üye
beyazzadam16 valla hakli ciktilar abi bionic x4 cihazi denedim yemin ediyorum masa ustundeki altini dogru durust gostermiyor kaldiki yer altinda gostersin yani bos, iste bizim ki de merak abi