Yardim lutfen

Ares87

Yeni Üye
Ilk defa gordum hic dikkat etmedim ama yakinlastirincs resmi harfler var cok ilginc

palaks

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 133940

kardeşim yerin çok güzel burda bişey çıkartamazsan bi daha bu işlere bulaşma derim:) işaretlediğim yer kapak gibi duruyo tokmakla boşluk bak, çubuk kullanabiliyosan açılmamış çok yerin var sonuca ulaşırsın cihaz desteğide şart tabi rastgele

Ares87

Yeni Üye
Haklisin valla ama cok var boyle iste nerden baslicagini bilemiuosunki abi insanin jafasi karisiyo en azindan fikir edinmek istedim oksdar tecrubeli degilim sizin yaninuzda

timur964

konularim
Burdaki resimler hepsi tek biyerden cektim okadar cok kayalar varki.hangidi tam nerrde bilemifem tekrar yirinfe bakicam bnka derkrn ne demek istedin
açılmış kasalar var açılmamışda olabilir demek istedim çok resimden ziyade detaylı resim sonuca götürür önce gözlem sonra foto detaylı hayırlısı olsun işallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Statusu yuksek din adamina merhaba diyerek basla derim. Hangisi deyecen. Haklisin. Yarin yokum. Yolculuk var insallah. Pazartrsi ilk firsatta cizmeye calisayim.

Yerin cok dolu isaretlerle.
Resimleme nasil yapilmali konusunu okuyup, her bir isaretin bulundugu kaya icin ayri ayri konu acmalisin.

Bataryasi saglam bir dedektor ile tum kayalari da elden gecirmelisin. Ustalarimizin dedigi gibi acilan kasalar var. Olma olasiligi yuksek.

Alandaki ana kayacin birinde bu alanin krokiside vardir. Bunu da bulmaya calis. Arazinin egimine kadar kayac uzerine hemde olcekli islemislerdir.

Ya Nasip.

Son düzenleme:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Ares87

Yeni Üye
Ilk defa boyle bi yere yaziyotum nerde ne yapicagimi tam bilmiyorum kusura bskmayin.

adil_e

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 133987

arkadaşım mrb.1 nolu yeri tıkla sonradan kapanmış gibi duruyor aynı şekilde 2 nolu yeride kontrol et. 3 nolu yere gelince su bu yönde akmış resme dikkat edersen suyun aktığı bu yönde daha fazla yosun oluşmuş ve ayrıca sunu çukuru gibi olan yenden bu yöne doğru oluk yapılarak suyun akış yönü verilmiş.bu kayanın arka kısmını kazan arkadaşlar boşa kazmış gibi görünüyor. bide bu kayanın karşı tarafında koltuk taşı var demişsin bana göre mezarın 3 ile işaretlediğim kısım tarafında suyun akış yönüde vermiş bunu zaten. ayrıca koltuk taşıyla bu kaya arasındaki zeminide mutlaka kontrol et çökmüş yer varmı

Turko

Uzman
Gördüğüm açılmamış 4 yerin var hafta içi gösterelim yerleri inşallah

Ares87

Yeni Üye
Koltuk tasiyla ikisinin arasini 3 metre kadsr actik buyuk duz bir kaya cikti 50 cm genisliginde cikarmak cok zor biraktik simdilik