yardım ne anlama geliyorlar bilmiyorum

Sır

Member
Hepsinin tam ortasından baz al ölçülerini.

alaçamlı

Bilgili Üye
üç mezar varmış sen iki lahit çıkmış dedin. üçüncüyü ara.erkeklik organı ve yuvarlak oyma olan taşlarda ve altlarında kasa bakabilirsin.o üç oyma açılmış kasa gibi duruyor.muhtemelen mezar müjdesi.daha doğrusu açmasınlar diye bırakılmış cayma parası.ancak hem para hem de mezar soygun yemiş.ancak üç lahtin dışında mezarlar ve kasalar var kanaatimce.ancak kurcalanmış mı bilemedim.kuyuya gelince romada kuyulardan girilen mezar odaları yaygın bir yöntemdir.ancak kuyu çevresinde işaret yoksa olasılık düşer.eyer kuyulardan mezara gidiliyorsa hemen kuyu girişinde yada yakındaki taşta ölü parası konan kasa aranabilir.kuyu içinden mezara giden tünelin girişinde işaret ve ya murç izi aranır.

DeeJaY

Yeni Üye
Adama yardımcı olmadınız mi şimdi? :D

addictb

Member
üstad magraya giriş kapısı var 2 yerde ama yıkılmış kapanmış girişler lahitler hep patlatılmış erkek organı yanında yarım metre mesafe yok yani tahmini mesafe söylüyorum kelebek oyulmuş duvara aynı böyle

Pirana

Bilgili Üye
Bende boyle yer cok gezdim antalyada patlatilmamis soyulmamis yer yok yer ustunde olan bisey kalmamis ama yer alti sistemleri varmi bu likyalilarin ornek yok gibi

Esteban74

Editör
Ustam kolay gelsin
1. Resim 3 oyma olan resim mağaraya girerkenmi? Ve kuyu bu 1. Resime ne kadar mesafede ve yönü nedir.

jeolog

Co Admin
Co Admin
eğer yanlış anlamissa kendisinden özür diilerim ama saygısızlık gibi bir davvranisim yok sit alanı olmadigindanda eminim çünkü sit alanları da biliyrm ama burası öyle bir yer değil lütfen yardımcı olun
Benim açımdan sıkıntı yok. Sit alanı değil diyorsa değildir. :)

Turko

Uzman
Akdeniz bölgesine örnek bir lahit .

addictb

Member
Ustam kolay gelsin
1. Resim 3 oyma olan resim mağaraya girerkenmi? Ve kuyu bu 1. Resime ne kadar mesafede ve yönü nedir.
3 oyma ile dedigim magra girişi mesafesi cok uzak yıkılıp aşşagiya yuvarlanmış diye tahmin ediyorum ben ona takılmadım ben erkek penisi ve yanında cızılmış kelebek odaklanmış durumdayım hocam

addictb

Member
üstad antalya sit alanlarının hepsine baktım resmi dökümleri sunulmuş antalya sit alanları merkes ve cevredeki yerlerde bu yer yok her yer var bura yok

addictb

Member
Benim açımdan sıkıntı yok. Sit alanı değil diyorsa değildir. :)
üstad antalya dökümleri sunulmuş resmi olarak sit alanlarının 1.derece 2. 3. diye ama burayı göremedim yok yani ve burası cok kurcalanmış ama lahitleri patlatıp gitmişler dier ben erkek penisi ve yarım metre aynı duvar uzerınde kelebek var onlara odaklanmış durumundayım

Esteban74

Editör
Kelebek mezar der. Ruhun bedenden uçup gitmesini anlatır. Yakı çevresinde mezar var.
Ancak bu fotoğraflama ve sunumla ustalar size ne kadar yardımcı olabilirki.
Sen bölgeyi biliyorsun ama ustalar bilmiyor. Resimleme ve anlatımlarını ona göre yap.
Yazacağım mesajı önce bir kâğıda yaz. Ve bölgeyi bilmeyen birisi olarak oku ve hatalarını düzelt.
Kolay gelsin....
bozoklu ustam kırıldım size , aynı üç oyma ve üçgen bendede vardı.
Saygılarımla