Yardim ustalar degeri ve donemi nedir

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Orjinal değil.... Antika bile değil....

D

deniz_efe

Misafir
Sanatçı burada; modern toplumda kalabalıklar içerisinde yalnızlaşan bireyin,
kendi özünden uzaklaşmasını ve doğaya yabancılaşmasını betimlemiş ...
:73:

dmrcn74

Yeni Üye
dostum kıcrısta kaçakcının köşkü var gittiysen yada gidersen görürsün .. orada gördüm bundan .. figür aynı .. biraz ağır oluyor bunlar ve hassas duruyor depremde yıkılıyor ve evdekileri haberdar ediyormuş .. rehberlerin anlattığı bu.. çok tarihi bir şey değil yani

zaz12

Bilgili Üye
Kesinlikle sahte çünkü saçın altında hemen çok büyük bir kararma var. Yanı siyahh . Cok temiz çakma bir mal yalnız .
Gram olarak da çok agir .
Umarım yaniliyorumdur.
bol şans iyi forumlar.

karaaslan_123

Member
benim eniştemi yakın arkadası dolandırmıştı iyide paa kaptırdılar o yüzden güvenme derim.

alaçamlı

Bilgili Üye
şöyle söyleyeyim.bi ihtimal taklit.değilse de en az 3000 yıllık olmalı .helenistlik dönemden bile eski.pagan put.çıkardığınız yerde başka şey yoksa büyük ihtimal sahtedir.eksper incelemesi,karbon testi ve röntgen gerekir.temizlenmemelidir.mezar putudur.ayrıca bir kaç organ konan çanak,birkaç tane put ve biblo da olmalı.yağma malı ise tek olabilir.mezarı çok kıymetlidir.iskeleti bile kıymetlidir.savaşçıysa miğferi,kalkanı kılıcı,kral ise tacı ,kılıcı ve mührü olur. alkeolojik bir hazine olur sahte değilse.mezar oda şeklindedir.yığma taş yada toprak altındadır. ............ama modern sanatlar müzesindeki hadi koman heykellerine benziyor......