Yardım

//dogan//

Yeni Üye
S.a arkdaşlar cubuk kullanabilen arkdaşlar bana cizimle boşluk nasıl bakılır ve cubugun boşluk bakarkenki şekillerin cizip gösterebilirmi:confused:

Acemikurt10

Member
Çarpı boşluk sağa veya sola yön verir ustalar dan daha iyi bilgi gelir

timur964

konularim
bunu yani çubuk işini kendin tecrübe etmen gerekir zira herkesde farklı çalışır pirinçte saga sola açılır bakırda çarpı deyişik metallerde farklı bide kulanana göre deyişir tum bunların üzerine mineral etkisi eklenecek tabi kolay gelsin

Pscyhe

Engellendi
Ben pirinc cubuk kullaniyorum.bosluga gelene kadar hangi yondeysen cubuklar o yone gidiyor.bosluga gelince carpi yapiyor sekli cikarana kadarda carpi bozulmuyor.sekli cizdikten sonra icine girip cok yavas doladiyorum eger malzeme varsa cubuklar tamamen kapaniyor..benim kullanma ve cubukla anlasma yontemim boyle.birde msj at ozelden sana bir kullanma taktigi vereyim hayatta sasmaz direk bosluga goturur mineral falan filan hikaye oluyor.

Orkun41

Yeni Üye
youtube da çeşitli videolar var konu ile ilgili.

JWJohnWick

Member
Ben bakır kullandım bakır altından sonra en iyi iletkenlik sahibi olan metal olup rüfüzyon elektriği 27.5 cm de 1 voltage dır.yani 4 adet çubukta 2 m tetrede totalde 4 volt elektirk üretir bakır kullanmanı tavsiye ederim.

acemi 55

Bilgili Üye
Ben pirinc cubuk kullaniyorum.bosluga gelene kadar hangi yondeysen cubuklar o yone gidiyor.bosluga gelince carpi yapiyor sekli cikarana kadarda carpi bozulmuyor.sekli cizdikten sonra icine girip cok yavas doladiyorum eger malzeme varsa cubuklar tamamen kapaniyor..benim kullanma ve cubukla anlasma yontemim boyle.birde msj at ozelden sana bir kullanma taktigi vereyim hayatta sasmaz direk bosluga goturur mineral falan filan hikaye oluyor.

niye özelden devlet sırrımı burdan yaz çubuk kullanan arkadaşlara bi faydanız dokunsun