Yardım

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 140639 1 numarali yeri inceleyin burda cubukla boşluk bakabilirsiniz. 2 numarali yeri detaylı fotalayinız
Ustam işaretin tam altında değerli sinyal var çubukla buldum burayı aşağıdan yukarı cıkdık bulduk iyi çekim var fakat ben mezar değil diyorum kasa yada başka birşey olma olasılığı varmı not cubugum altından başka bışeye gitmez kesindir denenmışdır pıyasadıkı çubuklardan değildir özel yapım

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam işaretin tam altında değerli sinyal var çubukla buldum burayı aşağıdan yukarı cıkdık bulduk iyi çekim var fakat ben mezar değil diyorum kasa yada başka birşey olma olasılığı varmı not cubugum altından başka bışeye gitmez kesindir denenmışdır pıyasadıkı çubuklardan değildir özel yapım
ABİ ÇUBUK DİYİNCE tereddüt ettim çok yer inceledim o yüzden hakkınızda hayırlısı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ibrahım2

Bilgili Üye
ABİ ÇUBUK DİYİNCE tereddüt ettim çok yer inceledim o yüzden hakkınızda hayırlısı
Üzülme ustam haklısın ama bendekı çubuk başka sana şöyle söyleyin hurdalıkda çeyreği buluyorum net ve kesin ben işaret nedir çözümü merak ettim mezar desen mezar değil aklıma bışey gelmıyo nedir acaba mezarda ellemem bir iki yüksük için degmez

Şirvan

Operatör
Bu kaya yapisı kasa değildir uygun değil.zemin altı oda benim tahminim ama zamanla yağmur sularınin getirdiği toprakla dolmuş olabilir siin dediginiz yer için söyluyorum bir 50 cm eşeleyin fikir verir. 1 numaralı yer benim dikkatimi çeken yer iri kaya parçaları var bunlar bir odanin yapimındamı çıktı buna bakmak lazim. 2 numara daha dikkat çekici detaylı fotoları çekin bakalim

Ibrahım2

Bilgili Üye
Bu kaya yapisı kasa değildir uygun değil.zemin altı oda benim tahminim ama zamanla yağmur sularınin getirdiği toprakla dolmuş olabilir siin dediginiz yer için söyluyorum bir 50 cm eşeleyin fikir verir. 1 numaralı yer benim dikkatimi çeken yer iri kaya parçaları var bunlar bir odanin yapimındamı çıktı buna bakmak lazim. 2 numara daha dikkat çekici detaylı fotoları çekin bakalim
1 numara oranın hemen yukarısı 2numara yer ise karşı dağlar ustam araları en az iki km

Şirvan

Operatör
Evet uzak ama güzel yer vardır illaki birşeyler

Pscyhe

Engellendi
ibrahim kardesim yer guzel cubukda kullaniyom diyoaun burayi degerlendir bence.simdi cubuk kullanan sensin dilinden tam olarak anliyorssan eger ne kadar malzeme var ne cikar tahmin edersin..eger suphdeysen islem yap diyecem buraya aklinda kalacagina biraz zaman emek harcayacan ama kafan takili kalmayacak

Ibrahım2

Bilgili Üye
ibrahim kardesim yer guzel cubukda kullaniyom diyoaun burayi degerlendir bence.simdi cubuk kullanan sensin dilinden tam olarak anliyorssan eger ne kadar malzeme var ne cikar tahmin edersin..eger suphdeysen islem yap diyecem buraya aklinda kalacagina biraz zaman emek harcayacan ama kafan takili kalmayacak
Saol usta kafayı takacak o kadar yerler varkı usta inan mezarlara bakmıyom bile bu işaret farklı geldi bana acaba dedim kacarken aceleyle gömülen bışeymı diye meraklandın ewet çubuk işinde ustayım çekim gücü işlem yapmaya değer hayırlısı bakalım bu mekkıde on km alanda o kadar işaretler varkı işçilik süper insan baka kalıyo ful mezar ama ben değerli aradığım için bakmıyorum