Yardım..

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Yılanın yukarıda işaretlenmiş iki kayadan hangisinde olduğunu sordum. Obenim58 ve Bazid

Hani şu mavi renkle çizdiğin fotoğraftaki iki kaya. O iki kayadan hangisinde?

Elinde başka fotoğraf var mı? Böyle bir sonuca varamazsın.

Aslında hiçbir şekilde bir aonuca varamazsın ama bunu söylemek istemiyorum. Bu yeri arazi, saha bakımındam biliyorum çünkü.

Daha çok fotoğraf daha çok yorum ve hızlı çözüm demektir.

Sevgiler.

Bazid

Yeni Üye
Malesef usta başka çekmedim ama oranın 360 derece görüntüsünü alıcam

Bazid

Yeni Üye
Kullanıcı usta yılan o mavi işaretli onlarlarda değil farklı bir kayadan onlardan yaklaşık 100 metre uzakta

Obenim58

Member
Obenim58 çubuk var kullanmasını biliyorum yer olduğunca müsait dinamit bile patlatsam sıkıntı olmaz :)
Dinamiti boşver Dokuya zarar vermiyoruz.o bizim mirasımız en zarar vermeden nasıl olacaksa o na bakacağız her zaman.akacagini alacaksın ama yapıya da içindeki nede saygısızlık etmiyecegiz.bu hepimiz için geçerli yanlış anlama.konuya gelince çubuk kullanabiliyorsunuz herhangi bir şekle veya degerliye denk gelmedinizmi.bulursam kader ustanın güzel yazıları var bukonuda okumani ve ondan sonra tekrar çubuk ile bakmani tavsiye ederim.baktiysanda sonucu anlatabilirsin bakalım ne var

Obenim58

Member
Yılanın yukarıda işaretlenmiş iki kayadan hangisinde olduğunu sordum. Obenim58 ve Bazid

Hani şu mavi renkle çizdiğin fotoğraftaki iki kaya. O iki kayadan hangisinde?

Elinde başka fotoğraf var mı? Böyle bir sonuca varamazsın.

Aslında hiçbir şekilde bir aonuca varamazsın ama bunu söylemek istemiyorum. Bu yeri arazi, saha bakımındam biliyorum çünkü.

Daha çok fotoğraf daha çok yorum ve hızlı çözüm demektir.

Sevgiler.
Toprak yapısı farklı ikisdedegil sanırım başka yer orasi

Bazid

Yeni Üye
Obenim58 tabiki usta dinamit işin şakası 100 yıl dursa yinede tarihe zarar vermem çubuk atmadım daha hocam o an yanımda olmadığı için yarın gidip çubuk atıcam ama daha önce o cıvata çubuk attığımda ordaki kayalar hep madenli beyaz parlak mermer gibi

Bazid

Yeni Üye
Hocam aynı bölge fakat yılan onlardan 100 metre uzakda

matador

Yeni Üye
işaretli kayayanın duruşuna göre sağ da hangi kaya var resim üzerine işaret koymıyorum point yapamıyorum

Obenim58

Member
Obenim58 tabiki usta dinamit işin şakası 100 yıl dursa yinede tarihe zarar vermem çubuk atmadım daha hocam o an yanımda olmadığı için yarın gidip çubuk atıcam ama daha önce o cıvata çubuk attığımda ordaki kayalar hep madenli beyaz parlak mermer gibi
Gittiğinde çubukların verdiği şekilleri ve yerleri bolca resimle ustalar sana anahtarı verir sende içeri girersin emin ol

Bazid

Yeni Üye
Hocam biri çadıra benziyor diğerini halen çözemedim

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bu arada ben de buralarda birleşen iki yılan arıyorum. Bulabilirsen haber ver bana olur mu? Bazid mayhem :)

Sevgiler.