Yardımcı olurmusunuz lütfen .

Şirvan

Operatör
Bu cebhe o cebhe değil . Cizdiğim yüzu tam karşıdan görecek şekilde fotosu varsa yükleyin

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bana burada birden çok kapalı mağara varmış gibi geliyor. Yalnız dikkatli ol buralar hiç tekin değil. Bölge olarak neresi ? Bu konu tam Sedegor ustaya göre bir incelemesinde fayda var.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

istiridye

Yeni Üye
Haklısınız katılıyorum size :) ustam o saatte sağanak yağışlı havadan istifa Edip araştırdım kayalar şu an ıslak .Burası çok güzel bir yer ama taş ocağı işin içine girince biliyosunuz dinamitle iş makineleri ile uçuruyor lar her yeri diğer konuda dağın yarısı uçmuş bakmışsınız dir vaziyet boyle.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
İstiridye kardesim topragım, hemserim buram buram Çorum kokuyorsun kahkaha hoş geldin sitemize .
Senin yaptıgını gerçekten Çorum'lu yapmaz ha .

istiridye

Yeni Üye
İstiridye kardesim topragım, hemserim buram buram Çorum kokuyorsun kahkaha hoş geldin sitemize .
Senin yaptıgını gerçekten Çorum'lu yapmaz ha .
Yaptık bir kere ustam isde :) hoş buldum hepiniz çok güzel insanlarsiniz teşekkür ederim ayrı ayrı hepinize .Buraları bilir misiniz ben çeşmeye su doldurmaya geldim o ara gittim dolaştım biraz Merkezde misiniz sizde

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bizler teşekkür ederiz o sizin gönlünüzün güzelliği .Ewet merkez orasınıda çok iyi bilirim 500 mt aşagıda bağ var her gün görüyorum desem dogrudur yani :) . Çeşmeye su doldurmaya gelipte bu şekilde böyle tümülüs tümülüs gezen Çorum'ludan başkası olamazdı zaten :zuhaha:.
Çektiğiniz resimleri görünce hayret ettim sizi tebrik ederim gerçekten :)

istiridye

Yeni Üye
:) bende anlamadım ne olduğunu bir anda kendimi orda buldum ve daha sonrasında buraya geldim anlam veremedim .Özel mesaj kutunuz dolu galiba hata veriyor