Yardımcı olurmusunuz

kabakburgiba

Operatör
@poseidon2023 ustam.
Verdigun bilgiler ozet olarak cok guzel.
Amma bu seviyeye gelmek, işte bu yillarin tecrubesine bagli.
10 dakika da olsaydi, tpragin altinda su ana kadar birsey kalmazdi.

Sahsi kanaatim sudur:
Ya iyi bir makina parkin olacak.
Ya da iyi bir cubukcu olacaksin.

Yoksa bu maceralar hic bitmez. :)
ustam benim şakülleri unuttun.

kabakburgiba

Operatör
ne ğüzel sırtını işarete daya üç adım at düzlüge gelecen sonra on adım say düzlük bitecek hafif seki tarzı yer yapcak sonra beş adımda derenin ücüna gelecen dikkat et düşme aşarı in kesme kaya yada örme kayaya benzer yer varmı bak yoksa bile ğirişin o izada

bu tarz düşün

Ekli dosyayı görüntüle 129051
eğer oda boşluğu tesbit edilirse.bu çizime gözü kapalı imzamı atarım. % 10000

kabakburgiba

Operatör
evet ustam konu sahibi tesbit edecek.yatmayacak.ama ununda suçu yok gardaş.hiç bir alet edevatı yok.ne yapsın.yoksa dediğin gibi iyi bi alan taraması olsa.kullanmasınıda çok iyi bilse böylemi olurdu bu gardaşımız.çoktan havai ye uçmuştu çoktaaaaannn.keşke o ranın tahrip edilmeden önce fotosu olsa.tek mezar için o kadar uğraşmazlar.ustam hiç bi işarete bakma.sadece arazi şekline bi baksana konu sahibi beyaz yuvarlakla çizdiği işaretli yerler,altta olan beyaz çizim.yukardan beri gelen arazinin şekline iyi bak.yarıklar ne söylemiş bu gözle bak işaret arama.tesadifen de olsa beyaz yuvarlajklada çizmiş birşeyler.o fotoda işaretli kayada.bak solda fazla belli olmayan bi işaret daha var.farkedilmedi.ben önceki yazdıklarımda dokundurdum geçtim.neyseeeeee.

Lazio

Member
evet ustam konu sahibi tesbit edecek.yatmayacak.ama ununda suçu yok gardaş.hiç bir alet edevatı yok.ne yapsın.yoksa dediğin gibi iyi bi alan taraması olsa.kullanmasınıda çok iyi bilse böylemi olurdu bu gardaşımız.çoktan havai ye uçmuştu çoktaaaaannn.keşke o ranın tahrip edilmeden önce fotosu olsa.tek mezar için o kadar uğraşmazlar.ustam hiç bi işarete bakma.sadece arazi şekline bi baksana konu sahibi beyaz yuvarlakla çizdiği işaretli yerler,altta olan beyaz çizim.yukardan beri gelen arazinin şekline iyi bak.yarıklar ne söylemiş bu gözle bak işaret arama.tesadifen de olsa beyaz yuvarlajklada çizmiş birşeyler.o fotoda işaretli kayada.bak solda fazla belli olmayan bi işaret daha var.farkedilmedi.ben önceki yazdıklarımda dokundurdum geçtim.neyseeeeee.
abim yorumların için Tşk ederim fazla bilgim olmadığı için net bilgiler almaya çalışıyorum ve dediğin gibi elimde öyle alet falanda yok araştırıyorum ama abi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ustam benim şakülleri unuttun.
özür dilerim, haklısın kabakburgiba ustam şakülü unuttuk, zikretmedik.
Çubuğa alışmışız ya, başka yar sevemedik :)

Siz şakülle alakalı yazdıktan sonra ilk kez şaküle merak saldım.
Bulabildiğim bilgileri toparladım.
Ancak henüz tatbikata geçemedim.
Araya bir çok mesele girdi,
İnşallah tez zamanda şakülünde üstüne düşeceğim.

İlk olarak ŞAKÜLü nereden alacağıma odaklanayım;
Ölçüsü nedir, cinsi nedir, ağırlığı nedir?

kabakburgiba

Operatör
özür dilerim, haklısın @kabakburgiba ustam şakülü unuttuk, zikretmedik.
Çubuğa alışmışız ya, başka yar sevemedik :)

Siz şakülle alakalı yazdıktan sonra ilk kez şaküle merak saldım.
Bulabildiğim bilgileri toparladım.
Ancak henüz tatbikata geçemedim.
Araya bir çok mesele girdi,
İnşallah tez zamanda şakülünde üstüne düşeceğim.

İlk olarak ŞAKÜLü nereden alacağıma odaklanayım;
Ölçüsü nedir, cinsi nedir, ağırlığı nedir?
pirinç bul ondan sonra beni bilgilendir.tşk.

acemi 55

Bilgili Üye
burası dagın dorugunda kuş uçmaz kervan geçmez bir yere benziyor sadece işaret tahrip edilip bırakıldıgına göre parayla işaret kıranların işi olmalı muhtemelen işaretin yerini söyleyip dedikleri şekilde tahrip ettirip fotografını çektirip ödeme yapılıyormuş burasıda öyle bir yer´ demekki degerli bir yer buraya iyi biz cihaz destegi şart

Lazio

Member
burası dagın dorugunda kuş uçmaz kervan geçmez bir yere benziyor sadece işaret tahrip edilip bırakıldıgına göre parayla işaret kıranların işi olmalı muhtemelen işaretin yerini söyleyip dedikleri şekilde tahrip ettirip fotografını çektirip ödeme yapılıyormuş burasıda öyle bir yer´ demekki degerli bir yer buraya iyi biz cihaz destegi şart
öyle dediğin gibi olabilir abi çünkü çevrende bişey aranmamış sadece görüldüğü gibi işareti kırmışlar ve kimselerin olmadığı rahat biyer mevki olarak yüksek bi yer dağlardan da belli olduğu gibi