Yardımınıza ihtiyaç var

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şimdi 2 kişiyle nasıl yaparız konusu ...çay kaşığıyla hapsaneden kaçmak için sağı solu bızıkladığını düşün ... öyle 1 şey ....
baştan beri söylediğim gibi ....önce tedbir ..sonra tevekkül ....sonra sabır sabır sabır ... sonra tespit ... tespit yoksa ...ömür yetmez ... bu ümidin varya ...kol kaslarının arnold swatzeneger gibi olduktan sonra olsa ne olurdu .. bu sefer definecilikten soğurdun ...... tespit çok önemli kardeşim .... tespit yapalım ... sitedeki ustalarımızı foto çalışmalarınla alanın içine sokabilirsen .... en yakın sonucu alabilirsin ....işinin tespit etme kısmının büyük bölümünü halletmiş olursun ....şuna inan tespit bu işin orada çalışacağın kaç günden daha eftaldir ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gözüm benim kurbanım .. 2 ile 3 mt re dediğin akşam çekirdek çıtlatmaya benzer ... şöyle 20 li 30 lu mt reler çıkmasında karşına ...
umut ettiğin şey azimle ilimle irfanla çalışmayla olur .. İNŞAALLAH oda olur başarırsında ne den olmasın ...

Acemiisci

Yeni Üye
Mühürü balık figürüymüş ve duvardada balık resmî varmış fakat köylüler kırmışlar altında ırmak akıyo çanak parçaları bulduk kuyunun hafriyat ında. İki kardeşin karşılıklı kalesiymiş rivayete göre. Siz değerli üstadlar yorumunuzu bekliyorum

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu alanda hedefi bulmak çok zordur makine veya cubuk desteği alman gerekir...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Kuyu dedigin yeri birak.
Orayla ugrasma.
Orada birsey yok.

Kiymetlisi buraya cikisda bir yerdedir.
10 kisi 1 ayda zor alacak cinsdendir.

Sonraki resimlerin guzel.
Amma resimlemeleriniz eksik.
Resimleme Nasil Yapilmali konusunu 3-5 kez oku derim. Zira hersey sizin yukleyeceginiz resimlere bagli. Hedefe ulasmak ancak bu sekilde mumkundur.

Yeniden resimleme yapin.
Guzel bir komposizyonla yeni konunuzu acin.
Bizde elimizden ne gelirse yardimci olacagiz biiznillah.

Acemiisci

Yeni Üye
Var ırmak resime dikkat edersen görürsün ases24

Son düzenleme:

Acemiisci

Yeni Üye
Kardasim,
Kuyu dedigin yeri birak.
Orayla ugrasma.
Orada birsey yok.

Kiymetlisi buraya cikisda bir yerdedir.
10 kisi 1 ayda zor alacak cinsdendir.

Sonraki resimlerin guzel.
Amma resimlemeleriniz eksik.
Resimleme Nasil Yapilmali konusunu 3-5 kez oku derim. Zira hersey sizin yukleyeceginiz resimlere bagli. Hedefe ulasmak ancak bu sekilde mumkundur.

Yeniden resimleme yapin.
Guzel bir komposizyonla yeni konunuzu acin.
Bizde elimizden ne gelirse yardimci olacagiz biiznillah.
Üstat daha çok resmim var rivayetleride yazdım mühürde varmış ama ben görmedim balık işaretini köylüler yağmalamış kayada mevcuttu giriş neresi bu problem yardımız gerek