yardimlarinizi bkliyorum

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resimler çözüme yaklaştıracak kapasiteye sahip değiller !
Tamam inceden bir tarafını yakalamışsınız ama nedir neresidir ? Ne anlam ifade eder boyutu ne kadardır bir insan mı sığar yoksa fare geçebilcek boyuttamı .
Az daha çaba gösterip titizlikle hareket etmelisiniz .
Kolay Gelsin .

alperen02

Member
Anladim ustad.dedigim gibi geriden genel gorunum cekmedim cunku kurumus uzun otlar var belli olmuyo o yuzden burasi ayak izi istikametinde yerli yatik taslarla dolu hafif rampa seklinde uzayarak gidiyo normalde ise bi tepe basi bunlarda bu rampanin son noktasi.kare gibi olan isaret yaklasik 40x40 gibi ve kanalin 6-7 m sag tarafinda

kazama

Anladim ustad.dedigim gibi geriden genel gorunum cekmedim cunku kurumus uzun otlar var belli olmuyo o yuzden burasi ayak izi istikametinde yerli yatik taslarla dolu hafif rampa seklinde uzayarak gidiyo normalde ise bi tepe basi bunlarda bu rampanin son noktasi.kare gibi olan isaret yaklasik 40x40 gibi ve kanalin 6-7 m sag tarafinda
Yani bunlar sizin iddanız biz bunlardan siz bilgi verirseniz konuya olan hakimliğiniz ön planda olması gerekir .Gerisi kolay iş Allah'ın izni ile .

kazama

Anladim Ins.usta.daha detayli foto hazirlarim ya burasi biraz karisik biyer
Karışık olması normal eski çağdaki imkanların el verişlerin nasıl bir mucizelere dönüştüğünün halen bilimsel bir açıklığa kavuşmayan çözülemeyen bir sürü örnekleri haberleri oldugundan bunu anlayışla karşılamamız vede ayık olmamız gerekiyor .

kazama

Bütün olarak nerde nesi var görebilsek çıkacak ortaya bişeyler de .Resimlerini güzelce alın da azcıkda mıntıka temizliğinden sonra siz bu işin üstesinden geleceksiniz başarabilirsiniz dostum :) .Resmi az daha güzel net çekebilme imkanınız varsa daha iyi olur.

alperen02

Member
Bütün olarak nerde nesi var görebilsek çıkacak ortaya bişeyler de .Resimlerini güzelce alın da azcıkda mıntıka temizliğinden sonra siz bu işin üstesinden geleceksiniz başarabilirsiniz dostum :) .Resmi az daha güzel net çekebilme imkanınız varsa daha iyi olur.
.Sayın Kazama yorum ve emegin için cok tskkr ederim ALLAH razı olsun.Bu akşam bölgenin detaylı ve fotolarını cekecem.Ayrıca diger ters t nin pldugu yerleride.İNŞALLAH bi neticeye varırz saygılarmla.

alperen02

Member
Soldaki ok isareti kanali gosteriyo.sagdaki ters v nin oldugu yer saga dogru hafif iniş.