Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen ustalarım

No:name34

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170617-WA0000.jpg 20170814_193526.jpg ustalar abilerim daha önceki konumda yakın zamanda gideceğim demiştim bu fotoların hepsi 50 mtrekare alanın içinde şelalede dahil yardımlarınızı bekliyorum lütfen

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Yerin çok güzel bırakma burayı fakat işaretlediğim yer de açıklmam var kaplumbağ yı kırmışlar ve önünde altında çalışma yapılmış zamanında güzel yer boş çıkma diğer arkadaşlar diğer yerleri gösterirler size ben tasdiklerim diğer yerleri.. X olan yeri birde siz yoklayın boşluğunu kısmet bu işler inşallah

rrespect

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bölge güzel gözüküyor bir şeyler olma ihtimali yüksek. fakat resimler bana biraz bağımsız gözüktü en bariz gözüme çarpan yer burası tekrardan incelerim. Şelale bu kayaların neresinde kalıyor ? kayaların üzerinden de resim çekersen güzel olur

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O kayanın üstünde 2 ufak oyma var ustam tşkr ediyorum yorumun için

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bölge güzel gözüküyor bir şeyler olma ihtimali yüksek. fakat resimler bana biraz bağımsız gözüktü en bariz gözüme çarpan yer burası tekrardan incelerim. Şelale bu kayaların neresinde kalıyor ? kayaların üzerinden de resim çekersen güzel olur

Şelale bu kayanın solunda kalıyor ve 20 adım anca ustam tşkr ediyorum yorumun için

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a ustalarım baştaki 2 fotoda boşluk aldım hem makina ile hem tokmakla birde yan yana yaslanmış sağında ölü çiçeği olan yerde boşluk aldım ve çevresinde makina deli gibi ötüyor altın değerli diyor derinlik 105 cm bir ustamın x işaretlediği yerdede makina çıldırıyor. Nasıl bir yol izlemem gerekir tuzak felan varmıdır yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten şimdiden Allah razı olsun sizlerinde tez zamanda kısmetinizle buluşmanızı temenni ederim

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu Kısımda araştırma yapılmalı doğal gelmedi bana pek IMG-20170815-WA0005.jpg​

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a ustalarım baştaki 2 fotoda boşluk aldım hem makina ile hem tokmakla birde yan yana yaslanmış sağında ölü çiçeği olan yerde boşluk aldım ve çevresinde makina deli gibi ötüyor altın değerli diyor derinlik 105 cm bir ustamın x işaretlediği yerdede makina çıldırıyor. Nasıl bir yol izlemem gerekir tuzak felan varmıdır yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten şimdiden Allah razı olsun sizlerinde tez zamanda kısmetinizle buluşmanızı temenni ederim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Tşkr ederim öncelikle yorumun için. Hocam göstermiş olduğun yerin sağ tarafındaki topraklık yerin ve çizilen yerin altında hem boşluk hem değerli tespiti aldım orası tılsımlı veya tuzaklı olabilirmi saygılar üstadım
Tılsım olayını unut. Burada olması çok zor. Tuzak hakkında ise bu bir konularda 'önlem' kelimesine indirgenip yeni fikirler üretildi. Tuzak olmasa bile üst üste duran taşların yakınında çalışırken dikkatli olmanı öneririm. Çok temkinli davran. Tuzak olmasa bile varmış gibi. Anlatabildim mi ustama?

Ayrıca değerli tespiti aldım demeseydin buraya bazalt katmanları deyip doğal olduğunu ifade edecektim. Yapının doğal olması sonradan insanlar tarafından kullanılmayacak demek değildir. Kaya altlarında boşluk olması da doğal. Ama değerli sinyali alıyorsan iş değişir. Başarılar ustam.

Sevgiler.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Makinanın öttüğü noktaları tekrardan fotolandır yada göster nereler ötüyor detaylı bakayım sanırım benim dediğim nokta. Görmemde fayda görüyorum saygılarımla..

adil_e

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170815-WA0002.jpg

IMG-20170815-WA0005.jpg

çarpı koyduğum yerleri kontrol edebilirsin.

IMG-20170815-WA0009.jpg

arkadaşım burda çarpı ile işaretlediğim yer giriş olabilir kimse var mı diye bi tıkla bakim ses verecek mi