Yaşlı yılan.

akıltopağı

Operatör
Şıklar çok. Bölgede 3 kuru dere, yılanın arkasında taş çevirme yeri, karanlık dere ve tahta köprü günümüze kalmışsa, birde değirmen. Bunları biliyormusun yada hangileri var.
Üçtane kuru dere var. Bu kuru derenin birinin orta kısmında Birtane daha yılan var.

akıltopağı

Operatör
Buraya su sızacak şekilde kanal yapılmış deiliğin içi kocaman bir mağara bunu ne amaçla yapmış olabilirler.
Ve bu mağaranın tek gözüken yeri bu delik özenle doğal deliği işleyip açmışlar su inceden sızıntı gibi bu deliğe akıtılmış yaşam için, veya bişeyleri tasvir içinmi bir bilgisi olan varmı.

akıltopağı

Operatör
Ustam üç kuru dere. birinin adı karanlık dere. Tamam tahta köprü tamam köprüyü geçince az ilerde çeşme tamam. Affınıza sığınarak bende birşeylerr ayıktım..

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam üç kuru dere. birinin adı karanlık dere. Tamam tahta köprü tamam köprüyü geçince az ilerde çeşme tamam. Affınıza sığınarak bende birşeylerr ayıktım..
Ozaman araştırmanı yap, sonıç alamazsan haberdar edersin buradan. Dikkat et burası yılanların ve değirmenlerin ençok olduğu bölgedir. Selametle kal

akıltopağı

Operatör
Ozaman araştırmanı yap, sonıç alamazsan haberdar edersin buradan. Dikkat et burası yılanların ve değirmenlerin ençok olduğu bölgedir. Selametle kal
Ustam sal taşı olarak bilemiyorum uygun yerler var. Yılan konusu evt burada 5, 6.tane kabartma yılan var. Ve bu bölgenin tamamını çok iyi şekilde biliyorum. Neye dikkat etmeliyim.

akıltopağı

Operatör
Sizler bilgi sahibi ustalarsınız arazide ben, tarif ve sorguda sizler olunuz bu işi bi yoklayalım. Birinin yeri net olarak bilindi.burada kayıp bir medeniyet var ustam.

akıltopağı

Operatör
Eklemek istiyorum. Dev kaplum bağa bu medeniyetin başı bir ihtiyar kral, biraz çirkine bir kraliçe, ve genç bir oğlan. Bu işin özü bunlar. Ve kabuğunu bırakmış dedi ustamın birisi bırakmış tahta köprüden karşıya geçilmiş, çeşmenin önünden arazinin en sarp yerlerine doğru dağılmış..ürpertici tasvir ler var...

Turko

Uzman
İstavrozsuz yılan mı olur. 150 adımda başka bir kaya olacak istavrozlu. Rast gelsin.

Turko

Uzman
Ustam istavroz hiç karşılaşmadım, sanırım istavrozdan önce.
Ben bilmem öncesi sonrası. Tam 150.ci adımda bir kaya varsa etrafta onda istavroz olacak yoksa yoktur zaten. Bu arada yılan işaretinin piri dir mirkut usta yılan işaretlerine dair bütün varyasyonları bilir ezbere. Bırakma yapış yakasına. Çözerse o çözer bu işi.