yayarlı bir link tir adminlerin dikkatine..!

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Eline sağlık son zamanlarda Diriliş Ertuğrul dizisiyle gündeme gelen IYI sembolünü bu Formda daha önce kimler kullanmış bunu görmek mümkün! Aslında Kayı boyundaki Simge IYI böyleyken daha önceki medeniyetlerde ıYı böyle aradaki fark Y nin yanındaki I ların kucuklugumu ne!

Son düzenleme:

yuans

Aktif Üye
Eline sağlık son zamanlarda Diriliş Ertuğrul dizisiyle gündeme gelen IYI sembolünü bu Formda daha önce kimler kullanmış bunu görmek mümkün! Aslında Kayı boyundaki Simge IYI böyleyken daha önceki medeniyetlerde ıYı böyle aradaki fark Y nin yanındaki I ların kucuklugumu ne!

Örnek bu olabilir mi kardeşim? ne dersin?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bende doğal demeyi çok istedim ama işte değil.. :apologetic:
Mezar var ama boşşş.. :apologetic::apologetic::apologetic:
Orda mezar olması, o isarete benzeyen dogallıgın işaret olması anlamına gelmez! Resim insanı yanıltır, çıplak gözle görmek iyidir, ama şu haliyle ordaki mezarın işareti o işaret değil! Hem bir çok isaretsiz mezar yokmu?

yuans

Aktif Üye
Orda mezar olması, o isarete benzeyen dogallıgın işaret olması anlamına gelmez! Resim insanı yanıltır, çıplak gözle görmek iyidir, ama şu haliyle ordaki mezarın işareti o işaret değil! Hem bir çok isaretsiz mezar yokmu?
Dediğin gibi bu fotoyu bana da gösterseler bende doğal çatlak derdim.
Ama çıplak gözle görüp de fotoyu çekince, birde üstüne mezarı bulunca heyecanlandık..
İşte sonuç.. Kemik ve Toprak.. :apologetic:

saftilki

Moderatör
Moderatör
beyler fotorafı çeken cihazın piksel değerinede bağlı, köye gittiğimde çıplak gözle görüp iyice seçtiklerini sonra çektiğin fotoyu incelersin hani nerde figür işaret?
forumda kısmen anlaşmazlığa düşmemiz bundandır.