yaz gelsin çalışma yerimiz....

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba yaz geldin çalışma yerimiz...

azzem

Bilgili Üye
tatar26 Bir arkadaşım senin memlekette bi mağara tarzı bir yerden bahsetti akan bi su olduğu suyun içindeki bir taşın kaldırılıp içine girildiği ve içerisinde güzel şeyler olduğu yönünde hatta bir ermeni kadının burayı bildiğini ve zaman zaman gelip içeriden bir şeyler alıp gittiğini söyledi sence gerçeklik payı varmıdır kulağına böyle bi yer duyumu geldi mi. Bu arada arkadaş benden burası için para gibi bi şey talep etmedi sadece bi sohbet ortamında geçti konusu

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 Bir arkadaşım senin memlekette bi mağara tarzı bir yerden bahsetti akan bi su olduğu suyun içindeki bir taşın kaldırılıp içine girildiği ve içerisinde güzel şeyler olduğu yönünde hatta bir ermeni kadının burayı bildiğini ve zaman zaman gelip içeriden bir şeyler alıp gittiğini söyledi sence gerçeklik payı varmıdır kulağına böyle bi yer duyumu geldi mi. Bu arada arkadaş benden burası için para gibi bi şey talep etmedi sadece bi sohbet ortamında geçti konusu
azzem merhaba şimdi bu benim resimin altı karanlık dere denilen yer burada ermeniler çok eşyalar saklamış sebebi şu ki benim resim çekildiğim yer ermeniler bu bölgeye sığınmışlar köylerinden kovulduklarında karanlık dere denilen yer kayalık resimler var ama evdeki bilgisayarda.. bende bir ermeni yaşlı kandının bu köy hakkında yorumlarını taa istanbullardan duydum gerçeklik payı çok yüksek....

beyazzadam16

Bilgili Üye
hacı abi burada bir bitlendim ben oradaki mağaralrı çobanlar hayvan kapama yeri yapmışlar dostum öyle böyle değil mahvoldum vallahaaa
:zuhaha: Şurdan bir heykel alamazsan ayıp valla , herkes tanıyor seni orda artık (kuşlar , böcekler dahil :) ) rahat rahat çalış gitsin abi