Yeni bolgemiz..

Barakuda

Aktif Üye
toyalp usta inşallah hakkımızda hayırlısı..ufak tepe güzel yer resimlerde çıkmadı fakat güzel emareler mewcut ..araç yüklü olduğu yanına gidemedim ve acelem wardı şöyle tepeden resimlerini çektim..ama evin balkonundan her gün kesiyorum orayı..:227:

wargazel

Yeni Üye
Tecrübelerime dayanarak sizlere yardımcı olmaya ve bilgilendirmeye çalışıyorum.

Avare

Member
Tumulus onlar zaten de calisma yapabilcekmisiniz zor ve risklidir tumulus goz onunde olan yerler .bolge egemi ustat

Avare

Member
Gpr ile bosluk giris yolunu arayi n baska turlu girisi bilmaniz zor olur benimde hayalim tumulus acmak ama zor ve tenha yerlerde olani nadirdir .sizn ora sakin bir yermi yerlesim var mi civarinda

Barakuda

Aktif Üye
Avare usta ewet bölge ege..ben aslında dediğinizin peşinde değilim..etrafındaki emarelerde yeterli olabilir..öyle büyük işler bizi aşar..tenha fakat o kadarda değil..dediğim gibi fazla bişeyde gözümüz yok insana tarihten bir düğme bile olsa heyecan weriyor..nasibimizde büyük bişey warsa zaten çıkar karşımıza..

kabakburgiba

Operatör
1 numaranın olduğu yeri iyi incele. 2 no ne var orada. 3 ve 4 ler girişi işaret mi ediyor.5 nolardaki toprak üstündekiler kaya mı ağaç mı.yıldızlı yerler. 4 numara harika bi yapı. 3 ncünün yerinide keşke işaretleseydin.