Yeni nesil çok şanslı şahinler in gölgesinde taklacı güvercinler barınamaz

sef_er

Operatör
Daha büyük yerleri anlatırsın demiştim ama neyse düdenin efsaneleri ile yaşamaya devam. Müsait olunca ben anlatayım ozaman.
Turko ustam havada sıkıcışu efsaneyi anlatta biraz gonlumuz acilsin enerjimiz artsin zira Mal bulanındır ustam iyilesmeden bize birsey koklatmayacak

kabakburgiba

Operatör
@Turko Ustam Akdeniz ateşi diyon yaanii.. Ateş sahil gitar üçlemesi. Güzelde sonunda kızlar kaçtımıydı tadı kalmıyor be ustam. Tıpkı yatlimanından mermerliye çıkan merdivenin altındaki bayan soylu mezarı yada düden deki yarım kalbin dışında üzeri kurşunla kaplı iki mezarın.. Yada göynükte X pansiyonlaa X marketin çaprazındaki bahçede 2.5mt de yatan açılmamış lahit gibii. Elleyemeyince tadı kalmıyor. Akdeniz akşamları başkadır be ustamm
ustam göynük dedinya an tenler dikildi hemen.şu pansiyonla marketi merak ettim. hhhehheeeee özele.yanlış anlama ha benimkisi sadece merak.

Storm

Editör
Bana kızacaksınız ama ben napayım ustalar. Kafayı yer misin kendini vurur musun. Hayaller fakirin ekmeğidir derler ya o hesap acıların çocuğu Emrah gibi olduk. bakalım Rabbim Birgün yüzümüzü güldürür. O Volcan deyyusu zor iş arazi şartları iklim şartları coğrafi değişikler derken gitti hepsi. Belki çoğu bulunmuştur gizli kapaklı sadece zor olanlar kalmıştır. Bi de benim anlamadığım bu kadar açık şekilde adam yazmış cizmis piyasa ya sürülmüş çoğu şey hala bulunamaması gerçekten enteresan.