Yeni yer ustalarim

nişancı

Member
Ustalarim ben fotografta şüphelendigim ve gözümle farkettigim yerleri işaretledim bu işaretlerin hepsi ayni o uzaktan cekilmis kayaliklarda bilgilerinizi almak isterim bisey çıkmaz deseniz bile tecrübe kazanms olurum anlattiklarinizdan fotograflar bukadar sınırlı sayıda aceleye geldi

Arkeolog kız

Member
oymalar doğal arkadaşlar ama ayak izi dediğiniz şeyin üzerini bi temizleyin suyla doldurun bakalım bide su koyarken dikkat edin ilk hangi yöne doğru akacak haber ve resim bekliyorum çevre resmide gönderin bakalım bölgeye ama ayak izi dediğiniz şeyde doğal gibi duruyo böyle

nişancı

Member
oymalar doğal arkadaşlar ama ayak izi dediğiniz şeyin üzerini bi temizleyin suyla doldurun bakalım bide su koyarken dikkat edin ilk hangi yöne doğru akacak haber ve resim bekliyorum çevre resmide gönderin bakalım bölgeye ama ayak izi dediğiniz şeyde doğal gibi duruyo böyle
Görüsünüz icin tessekkurederim ama oymalar bana hic dogal gelmedi

jeolog

Co Admin
Co Admin
nişancı bu kayalık alanda üst yapı gri renkli alt yapı sarı renkli her yerde aynı mı yoksa sadece bu paylaştığın fotodaki yerde mi bu şekilde?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arkadaşların tabiryle masaya yatırdım büyüteçle yakınlaştırdım baktımki gayet güzel görünüyor yakından bakılmasında fayda gördüm işcilik olabileceği kanısına böyle vardım düz çizgi çektiğim bölgedeki kayalık farklı görünüyor umarım ben yanılmam sende faydasını görürsün :3:

Arkeolog kız

Member
çevreyi gezin bence güzel bi işaret bulma olasılığınız yüksek daha belirgin işaretler

nişancı

Member
Cok tessekkürederim ustam bilgilerin icin insallah gidip yerinde inceleyecegim tekrardan