yer altı çekimi

yalova1971

Yeni Üye
bu görüntü bizzat kendimin cektiği görüntüdür. faydalı olur diye paylaşıyorum .cihaz abd malı, kendi test sahamızda gömülü olan yaklasık 300 lt .lik bir varil 3 mt de gömülü kırmızı renkte olan onun görüntüsüdür.varilin uzerinde yaklaşık olarak 5 el arabası kaldırım taşı var sonra 80 cm 1 mt kadar toprak var ve 1 sene beklemiş haldedir .mavi olan ise bahçemizde olan gerçek bir tuneldir.eskiden yapılmiş bir tunel yani tamamıyla gerçek bir tunel ben içinde biraz eğilerek dolaşabiliyorum.bir omuz genişliğinde içi .tunelın en dibi yaklaşık 3 mt. resimi atıyorum arkadaşlar .yer altı cihazları kullanan arkadaşlara bilgi olur belki .gerçek sahada gerçek görüntüler arkadaşlar Ekli dosyayı görüntüle 188809Ekli dosyayı görüntüle 188809

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cihaz ismi ve kullanımı hakkında bilgi ve tecrübeniz nelerdir onuda söylermisiniz?

Pirana

Bilgili Üye
Guzel testinizde ustat .onemli olan derin ve degerli metali gormesi .varil demir miknatislanan malzeme oldugu icin onu gorebilir buyuk kutle birde bakir aliminyum tarzi daha kucuk metalj algilamasi onemli olan

Pirana

Bilgili Üye
Altini yani daha dogrusu diamanyatik miknastislanmayan malzemeyi gormesi onemli olan

amuzak

Member
bu görüntü bizzat kendimin cektiği görüntüdür. faydalı olur diye paylaşıyorum .cihaz abd malı, kendi test sahamızda gömülü olan yaklasık 300 lt .lik bir varil 3 mt de gömülü kırmızı renkte olan onun görüntüsüdür.varilin uzerinde yaklaşık olarak 5 el arabası kaldırım taşı var sonra 80 cm 1 mt kadar toprak var ve 1 sene beklemiş haldedir .mavi olan ise bahçemizde olan gerçek bir tuneldir.eskiden yapılmiş bir tunel yani tamamıyla gerçek bir tunel ben içinde biraz eğilerek dolaşabiliyorum.bir omuz genişliğinde içi .tunelın en dibi yaklaşık 3 mt. resimi atıyorum arkadaşlar .yer altı cihazları kullanan arkadaşlara bilgi olur belki .gerçek sahada gerçek görüntüler arkadaşlar Ekli dosyayı görüntüle 188809Ekli dosyayı görüntüle 188809
Test sahanızın dışına çıkın yapın bu dediğiniz çekimi görelim abd diye tanıttıgınız cihazı.Mineralsiz yerde çekim yapıp görüntülemek o kadar kolayki.yaptıgınız cekimde toprakta mineralin m si bir tane kaya yok.Hangi çalışma yapılıcak gerçek define alanında taş vs yok ?? Varildeki oksitin yansıması zaten belli.Bu çekimleri kendi standınızın dışında yapın görelim abd cihazınizi.senin kullandıgın tenekeyi görüyor benim kullandıgım gpr tenekeyi eliyor mesela.görmez bakmaz bile.

Son düzenleme:

malibu_18

Bilgili Üye
bahçedeki tüneli merak ettim ben :D

adamın bahçesinde tünel var , varil gömüp 1 sene bekliyor cihazı test etmek için :D

Pscyhe

Engellendi
malibu_18 valla bende onu anlmadim koy tunele malzemeyi cekimi yap..birde koca varil 3 mt derinlik icin fazla buyuk malzeme cihaz bunu bulduysa cok buyuk basari bence.... kahkaha

OsiriS

Moderatör
Moderatör
çektar kardesim bir cok konuda ve isim vererek bilgi istiyorsun...bence şu sekilde yapman daha uygun olur konunu aç resimlerini detayki sekilde cektiysen ekle ve ustalarimiz site sakinlerimiz baksin bilgileriyle tecrubeleriyle sana yardimci olsun..bu sekilde daha cabuk sonuca ulasirsin...resim ekleme konusuna gelirsek sitemizde bunla alakali yonlendirici konumuz var isterseniz bi bakin ona gore resimleri ekleyin..

Pirana

Bilgili Üye
Resim koy bakalim usta ona gore yorum yapariz