Yer Altı Görüntüleme Cihazları Hakkında

llzenll

Yeni Üye
Arkadaşlar kullandığınız ve yüksek verim aldığınız önerebileceğiniz cihaz var mı acaba?

Altındağlı

Yeni Üye
Fikri olan bi usta yok mu acaba. Siteyi biraz inceledim l, çok iddialı geldi gibi. Ne düşünür acaba ustalar

adem44

Bilgili Üye
Reklam olsun anlasılmasın Teknolokı ekıbı ıle ıletısıme gecebılırsınız sahsen ben memnunum muhattab bula bılıyorsunuz artısı var eksısı yok sızın aradıgınız heralde emf sensor ondan daha yuksek verımde olanı yok vıdeolara bakınca hem bosluk hem metal hepsını algılıyor 3 4 metrede kullanıcı yorumları tabı yerınde urunu gormek sart az rakamda satılmıyor sunuda eklım dırek uretıcıden muhattab oluyorsun ornek urunu aldın yabancı marka elınde patladı teknolojı ekıbı yerlı oldugu ıcın dısardakı urunlere gore artısı var muhattab bula bılıyorsun ayrıyeten saybıda musterısıyle ılgılenıyor ısının hakkını verenın reklamını yapmak lazım tabı saf torık te olmamak lazım para kolay kazanılmıyor .

Son düzenleme:

Suboxone

Aktif Üye
Yer.alti görüntü yeri e alın 1 çubuk ve pulse yeterli

goldmangoldman

Yeni Üye
Bu videoları paylaşıyorlar arkadaşlar cihazlar hakkında fikri olan varmı alınırmı sizce yoksa paramız boşamı gider acep

Tenkit

Bilgili Üye
Bu cihazlar maksimum kac metreyi gosterir. Net bir bilgisi olan veya bizzat deneyip goren var mi?

Sahinler

Aktif Üye
Makinalar iyi ama insanlar kötü parayı alıp birşey yok diyorlar

adem44

Bilgili Üye
Cep telefonunda apk mtl programini acarak sinyal siddeti enfazla olacak sekilde telefonu kendi ekseninde ceviriyorsunuz dogaya aykiri demir turu bir sey oldugunda sinyal azaliyor denenmistir manyetik sensorlerde araziye gore sensor kendi ekseninde cevriliyor yatayda olabilir dikeyde olabilir uygun aciyi yakalamak gerekiyor dedoktor gibi sinyal alinacak konumda birakiliyor her arazide farklilik oldugu icin bu sekilde ayar yapmak gerekiyor ayriyeten tel son sorune sarilacak bobin onemarz edoyor yapmak isteyenlere ac cok bilgi yaziyi yanlis yere yazdim karistirdik.
.

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Orda uyeligim var Huseyin ustanın musterısıyız huseyın ustayı bu konuda rahatsız etmek ıstemıyorum bos ıs eloktıronıkcı olsam danısırım bılgım olmadıgııcın bana gulerler :D zaten sıtesınde gelısı guzel yazı yazıyorum ıdare edıyorlar nasıpse emf esınden bır tane almayı dusunuyorum manyo metrelerden ugrasılmaz baya ustalık ıstıyor .

Son düzenleme:

Hostia

Moderatör
Moderatör
bildiğim kadarıyla yeraltı radarlarında türkiyedeki en önemli isim veysel bayar oda bu sitenin sponsoru değilmi dedektörburada.com ?