yer altı oda mezar ve tünel görüntüleri

Nasip34

Bilgili Üye
bir yorum yapacak kadar bilgim yok ama şu sıralar biz de görüntülü cihaz bakınıyorduk.özelden modeli yazabilir msiniz.böylelikle reklam olmamış olur. teşekkür ederim.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
paylaştığınız görüntünün filtresiz halini görüntüğü aldığınız alanı paylaşırmısınız.Yanlış anlamayın görüntünün çekildiği sahayı görmeden, programla bu şekilde filtreleme olayına inanmıyorum.Mesela ben programla hayali bir tümülüs görüntüsü çizebilir ve bu şekilde istediğim efekti veririm.Eğer cihazınız bu görüntüğü alıyor ve türkiyede 2 3 adet varsa dördüncü cihazıda ben alabilirim.

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
Sen cektin vay beeee ne cekim yapmışın bizde edikkkkk

Bu cekim deyil voxler 4 voxler 3 purogramı ile dönüştürülmüş hali

Nil

Engellendi
voks ile bir görüntü koymuşsun yorum istiyorsun :) voks a bizde rast gele bişeyler yükleyelim benzer görseller üretiyor , hangi marka model cihaz ile hangi ayarlar ve şartlar altında veri alıp voks a attığını belirtmezisen yorum yapacak birşey olmaz

tekniktim

Yeni Üye
Voxlere aktarılmadan nasıl 3 D görüntü almayı düşünüyorsunuz..
Filtresiz halinide vericem ham datayıda şu trafikten bi kurtulsam..

Benım bildiğim voxa söyle görüntü atılır cihazım var yer topagrafyasunu alıp sisteme atıyorum belkı o yöntemle olabilir

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Benım bildiğim voxa söyle görüntü atılır cihazım var yer topagrafyasunu alıp sisteme atıyorum belkı o yöntemle olabilir
topografik görüntü sadece cihazla alınmaz bu hizmeti veren siteler mevcut.İstediğimiz yerin topografik görüntüsünü alabiliriz.

Garmin el tipi cihazdan görüntü alımı yapıp voxera atarak bu SEK’le benzer bişeyler cıkarabılıyorum yanlış demiş olabilirim

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Turkiyede 2 veya 3 tane varmış reklam olmasın diye isimde vermiyorsunuz. Koskoca ülkede eğer 2 3 kişide varsa cihazın ismini açıklamanızda hiç bir sakınca olmaz çünkü herkesin ulaşıp alabileceği bir cihaz değil demek. Şahsen gerçek anlamda iş yapan bir cihaza sahip olmuş olsam siteden atılacağımı bilsem dahi erinmeden paylaşırım. Ama malesef öyle bir cihaza daha denk gelmişliğim yok

saftilki

Moderatör
Moderatör
hemen öyle önyargılı olmayın, paylaşsın bakalım ham verileri,
kırıcı olmamaya özen gösterin biraz, bu işi bilenler yorum getirsin bakalım,
seyirci kalalım biraz