Yer altı odası

aramkh

Yeni Üye
Haklısın kardeş ortagında sıkıntı var dikkat et.ustam iyi tesbit yapmış

saftilki

Moderatör
Moderatör
kimin imzasıydı o ? hayallerin kadar kaz....rsın çok doğru söylemiş,
neticeyi merak ediyorum,

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Üstadın dediği gibi değişik mineraller ile tekrar tespiti yap. Balık malzemesi satan bir yere git olta ucuna takılan bir kurşun al. Sonra bir gümüş demir parçası bakır falan ayarla tekrardan bak. Ama ustaların da dediği gibi ya o arkadaşı kendinle götürme ya da götürürsen bile dikkat et. Diyelim ki malzeme çıktı hemen atlama geri çekil ve önce arkadaşını izle. 5 dakika bir sigara yak bekle. Sonra eldivenlerini tak öyle al. Bu işler tehlikeli işlerdir. Allah muhafaza. Selametle

Ibrahım2

Bilgili Üye
Devam et bakalım suyu bulana kadar boşkukda çubuk bırerbırdır yanıltmaz tabı çubuktan anlamak şartıyle

xakrepx

Engellendi
slm kardeşim önce ortağına dikkatet seni ekip kendi çalışmaya başlıcak söliyim sana sadece kendine güven inşallah doludur yalnız foto ekle her tarrafı fotola at buraya bir sürü usta war burda nihayetinde çözeriz biz sizler içn burdayız sağlıcakla kal kardeşim

Obenim58

Member
Yorumlarınızı tek tek okuyup izliyorum.butun tavsiyelerinize aynen uyacagim.son vuruşu inşallah yapıp sizleride bilgilendirecegim.ya bayram yada bayram ertesi inşallah çıksın çıkmasın neticeden haberdar olacaksınız.hepimiz birşeyler paylaşıyoruz ama hiçbir zaman neticeyi goremiyoruz tabi farklı sebepler vardır mutlaka ama ben hepimizi sevke getirecek görsel atacağım foto çekmek aklıma gelir inşallah saygılarımla iyi geceler.

atillacimen77

Yeni Üye
Sonuç belli oldumu
yorumlarınızı tek tek okuyup izliyorum.butun tavsiyelerinize aynen uyacagim.son vuruşu inşallah yapıp sizleride bilgilendirecegim.ya bayram yada bayram ertesi inşallah çıksın çıkmasın neticeden haberdar olacaksınız.hepimiz birşeyler paylaşıyoruz ama hiçbir zaman neticeyi goremiyoruz tabi farklı sebepler vardır mutlaka ama ben hepimizi sevke getirecek görsel atacağım foto çekmek aklıma gelir inşallah saygılarımla iyi geceler.