Yer burası değerli abilerim yaklaşık 2 yıldır uğraşıyoruz yalnız bi sonuca varamadık

Veyselkandemir

Yeni Üye
Beni değilde arkadaşımı korkuttular gece buraya çıkarken saçma sapan şeyler gördüğünü söyledi gelin alayı falan vs

Veyselkandemir

Yeni Üye
Hocam deliklere çubuk soktum bayaa bi gidiyor içine doğru boşluk oldugunu kesinleştirdik yani ama hiç bir şekilde kıramadık akfil denesem etkili olurmu sence

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Hocam deliklere çubuk soktum bayaa bi gidiyor içine doğru boşluk oldugunu kesinleştirdik yani ama hiç bir şekilde kıramadık akfil denesem etkili olurmu sence
işte bunu yapmayın kardeşim kırmakta nedir yahu
adamlar sen kırıp alasın diye işaretin içine altına para mı saklayacak yani
çözüm önerisi sunuyoruz siz hala kırmaktan bahsediyorsunuz

Veyselkandemir

Yeni Üye
Hocam bize bilen birisi o taş yıgıntılarını kaldırıp kazın dedi dediğini yaptık 3 metre kazdık ve merdiven gibi bi taş daha bulduk bu ev gibi olan yapıtın taşıyla aynı ve onu bulmadan önce küp parçaları bulduk krem rengi ve kiremit rengi

poseidon2023

Uzman
kayayı konpile görülen şeklinde resmi varmı ve her cepeden ve cevredeki diyer taşları

poseidon2023

Uzman
anlatamadım sanırım bu kayayı uzaktan görmek ne kadar büyük onu görmek ve dört cepenen görmek

hangi memleket burası

Veyselkandemir

Yeni Üye
Hocam öyle bir fotoğraf malesef yok elimde burası bir dağın zirvesi diyebiliriz ama yamaçta kalıyor kuytu bir yer burası anadolunun göbeği sivas

Vatan

Bilgili Üye
Eskinin adamınım işçiliği süper otesi bisey helal olsun adamlara iyi saklamislar