Yer hakkında bilen biri yorum yaparmi ?

gokhan331

Member
Timur ustat yukardaki tasada bakarmisin sanki sonradan oturtulmus gibi soldaki , yarin o isaretledigin yere de bakacam

Turko

Uzman
Su var şelale var akar var durağan var göleti var her yer ıslak kaygan konuya baktıkça hevesim kaçıyor sulu yerler le uğraşmayın ben sevmiyorum. ama suyun yönünü değiştirip gölet yapan yerleri suyun sıçrayıp düştüğü noktayı iyice temizleyip tabanda kapama aramakta lazım . mağara var evet ama sanki oradan bir şey çıkmayacak gibi yada ufak tefek bir şeyler çıkacak gibi malzeme 3 parçaya bölünmüş gibi geldi bana, oymaların içini ve bulunduğu zeminin etrafını güzelce temizleyip görmek lazım son fotoğraftaki kayaları görmek lazım yosunlu yüzeyleri temizleyip görmek lazım bu tarz debisi düşük akarlar da ufak işaretler olur son nokta olarak + x ufak haç minik yılan serçe parmağın ilk boğumu girecek kadar ufak murç deliği .işin zor usta rast gelsin.

Brkcll

Engellendi
Suyun geldiği yönü fotola bu suyun yönünün değiştirilebilir olması lazım

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burada cabuk ve makinası z gezme çok randıman alamazsın .. Çubuk ve makina çalışmalarını da paylaş ustalar 1 de öyle yorumlasın

denjavu

Member
kardesim sen parayi bulmussun o isaret karadeniz bolgesinin isareti ve su degirmeni parasi eger cikartamadi isen adim adim anlatirim biz butun derelerde bu isareti arariz saygilar bulamadiysan ozelden veya buradan yaz yardimci oluruz