Yer hakkında bilgi alabilirmiyim.

Cılgınavci

Yeni Üye
Öncelikle herkese selam olsun ustalar bizim bi yerimiz var daha önceden bu su mevzuları cember mevzuları falanda yaşandı ama tabiki malı alamadık hala yerinde duruyor bilgi alabilirmiyim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Cılgınavcı alamama sebebini de yazarmısın .... ortak olmaya gerek yok ...biz burada ortak olmadan yardımcı olmaya çalışıyoruz bilgimiz ve tecrübelerimiz doğrultusunda .... b,z söyliyelim siz gidin alın .... siz sadece anlayamadığınız ve çözemediğiniz şeyleri paylaşın ... ustalar üstadlar bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda yardımcı olsunlar ....

Cılgınavci

Yeni Üye
Oncelikle kurallara uymadıgım icin afedersiniz pek anlamadıgım icin oldu ustalar simdi kısmen mekan belli tam nokta belli degil ne oldugunuda biliyoruz ama bizden once bi hoca oraya koruma bırakmıs üc harfli yani tabi oranın kendi korumalarıda vardır illaki neyse yani isin aslı tam nokta belirleyip cıkarıcaz daha önceki konularimda bildirdigim uzere su ile cember alan bi hoca var tanidigimiz güvenemiyoruz sizlere danıstıktan sonra aldigimiz karar tabi bu yani sizden bu bakimdan yardim istiyorum tesekkur ettim cevaplariniz icin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Cilginavci hocanın bıraktığı cin işi kolay ....yerinin fotosunu işaretlerini .. çalışmalarını .. çubuk makina boşluk tokmak vs vs ..herne çalışma yaptınsa fotolarıyla beraber siteye form aç işini kolaylaştır güzel kardeşim benim .... burada kimse kimseden ücret istemiyor ...ortaklıkta istemiyor ... yeterki 1 Türk evladı nasiplensin .... ha o nasiplendi ha biz ...yeterki nasibinizi alın ...gayretimiz bu ....cin işi kolay ... tılsım işine bakmak lazım asıl olan ....imkaansız uğraştırı oldu .... fakat sen bunları sıkıntı etme .. önemli olan noktayı bulmak ... alan çoook ama nokta tünne ..

antidepresan

Aktif Üye
Oncelikle kurallara uymadıgım icin afedersiniz pek anlamadıgım icin oldu ustalar simdi kısmen mekan belli tam nokta belli degil ne oldugunuda biliyoruz ama bizden once bi hoca oraya koruma bırakmıs üc harfli yani tabi oranın kendi korumalarıda vardır illaki neyse yani isin aslı tam nokta belirleyip cıkarıcaz daha önceki konularimda bildirdigim uzere su ile cember alan bi hoca var tanidigimiz güvenemiyoruz sizlere danıstıktan sonra aldigimiz karar tabi bu yani sizden bu bakimdan yardim istiyorum tesekkur ettim cevaplariniz icin
Ustam bu hocalara fazla itimat etme git o bölgeye zaten orda birşey varsa tılsım gibi sen ise koyuldugun anda onlarda işini yapmaya başlarlar bunlar bu kadar işi biliyorlarsa bırak ülkenin dünyanın sayılı zenginleri olurlardı su anlaşılmasın cin yokmu amenna biz Kur'an'a iman ettik var tabi ama her define işini bunlara baglayin

Turko

Uzman
Bende bir küp altın var içinde elmas yakut işlemeli takılar var , Bana ait mülkün içinde, tahmini 1 kg a yakın altın . Ailem deki hatunların neredeyse yarısı rüyasında gördü iki kişi gelip sürekli yerini gösterip duruyorlar hepsi aynı rüyayı anlatiyor talep artınca bir kurban bayramını bahane ederek gittim ortanca biraderim ile çocukluğum da biraderim ile girip oyun oynadığımız depodan bozma kömür lük deriz ufak bir yer , cihaz ile baktık derin arama 150-160 cm kadar iş yapmış denenmiş bir alet , cihaz yok dedi bende yok diyor sa yoktur dedim ısrar ettiler hocamı aradım küpü anlattı bana Ermeni işi dedi eski duvarın üzerine sizinkiler duvar çıkmış dedi bende 2 mt indim duvarı buldum haliyle istemeye istemeye başladık işleme dk dk irtibat halinde telefonda gidişatı teyitlestik Son söylediği cümle bire bir olunca hayırlı olsun dedi , hayırdır ne hayır olacak dedim küp dedi , dedim ne küpü daş toprak var başka birşey yok , Ben görüyorum oğlum önünde uzat elini al diyor küp yok , o şekil bıraktım geldim gel zaman git zaman amca çocukları malı bırakmışlar mıdır acaba diyip zaman zaman girip komurluge bakmışlar nafile. Geçenlerde torunlarda benim bir büyüğüm amca oğlum birader hoca buldum yeri anlattım tılsımı bozamadi ama onları yakalayıp malın başına asker dikti dedi biz çalışırken aşağıya çekiyorlar mis malı hoca yakaladı onları 1.5 mt daha inin alacaksınız demiş hoca , bende abi uğraşmayın çıkmaz ordan birşey dedim ama cihaz ötmeye başladı dedi bende ..... aman tanrım didim :) mecbur sansür koyuyoruz . Sonuç 1.5 mt daha indiler artık 2 milyonluk altınım var demek isterdim ama yok malesef benim hocadan kablosuz bağlantı istedi gene çıkmadı bir bakın dedi ben he tamam bakarız dedim öyle kaldı . Umarım yaşanmış bu sıradışı gerçek hikaye sana yol gösterir.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hadi hocalarınız dürüst iyi insanlar, cinler onlara ne söylüyorsa onlarda size bunu aktarıyor. Ama cinler yalan söyler, dağ taş gezdirirler sizi, bütün dünyayı eştirirler size de genede iğne dahi bulamazsınız. size bakıp gülerler, alay ederler. her kim ki cinlerle define yeri buluyorum diyorsa itibar etmeyin. emeklerinize, paranıza yazık olur.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim tanıdığım bir hoca cinlerin sadece bir kabilesi altının gerçek yerini söyleyebilir dedi. Diğerleri söylerse recim ediliyorlarmış. Sadece mekanda iken bizim hocanın parmağını çekerek işaret veriyorlarmış.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cılgınavci kardeşim, sizin yeriniz hikayeden başka bir şey değil bence. hoca dediğiniz dolandırıcıların hikayelerinden başka, bu yerde sizin kendi tespitiniz varmı? alamadık, mal yerinde duruyor dediginiz yerde ne var? nekadar derinde? siz resim yükleyin, kendi tespitleriniz varsa buraya yazın, birşey varsa ben aldıracam size malı

Cılgınavci

Yeni Üye
bozoklu ustalar oncelikle hepinize tavsiyeleri icin tesekkur ediyorum simdi bundan yaklasık 1 sene once aynı mekana gittik başka hocaydı ama yanımızda yoktu telefon baglantisiyla okumalar cemberler vs aldik definenin üzerinde mum sekline ısık yanıcak dedi bekledik dedigi gibi ısık yandı ama 5 yerde yandı bildiginiz toprakta mum gibi 5 ayrı yerde ısık yandı biz her birini kazmaya calistik hoca bize orda ne oldugunun dai resmini atti taş sandık icinde altın ve altın takı diyerek bildirdi kazdık kazdık iskelet cıktı tabi ortalık karisti o anlarda farkli farkli seyler gormeye basladik cemberin dısında neyse bulamadık sandigi isin sonucu cıktık geldik uzun bi süre sonra bu dedigim su ile cember alan hocayı getirdik baktıgında o hocada burda sandık dolusu altın var dedi ama maliyeti cok bu hocaninda cemberi su ile alıyor dha saglam daha korunaklı olsun diye yani benim dmek istedigim bizim bu suya vs basla bi maliyete harcayacak paramız yok o bakımdan sizlere danısıyorum baska bir yolu yokmu yani düz tarla isin gercegi resim yok isaret yok ama iki insaninda ayni sey var demesi birbirlerinide tanimiyor olması garip o bakımdan yardımcı olursanız sevinirim