yeraltı görüntüleme de hangisi?

oymak beyi

Bilgili Üye
Bana kalırsa attığın fotoğraflara detaylıca baktım 2 tane aynı koydugun fotoğraf varya hani kayaların sıralı olduğu fotoğraf soldan sağa doğru 3 cu taşta sanki bir hayvan figürü var belki yaniliyorumdur ama direk o gözüme çarptı hocam bana kalırsa o sıralı kayayı sağlam bı alan taramayla gir
ustam orası küçük mağara dediğim yerin girişi. iç resi. leri de bunlar.buranin biraz aşağısına kepçe ile açmışlar, kepçe ile açılan yerin resmini de ekliyorum. arazi sahibi kuzenim, ama kepçe ile açılan yer tam sınırın bölgesi, diğer arazi sahibi su arıyormuş, ben pek inanmadım ama olabilir de. ayrıca bu mağaranın hemen yanında ki kayada V işareti, bu işaretinden üst kısmında iki kesik çizgi var. onları da ekledim. deephunter ile bu bölgeleri didik didik ettim ama sanırım acemi kaldım, ama kayalar çok büyük, deephunter yetersiz kalabilir o yüzden yardımcı Bi cihaz arıyorum

Bornovalı

Member
Kardeşim kepçe ile girdilerse lahit şüphe duyarım lahit mezarından yani , ve almış olabilirler benim sana naçizane tavsiyem direk alan tarama cihazıyla gir derim yer neresi özelden yazarsan sevinirim

oymak beyi

Bilgili Üye
işe yarar bi alan tarama cihazı denk gelmedi usta. bölge Gaziantep civarı

Bornovalı

Member
Anladım arastirmasini yap ise yarar alan tarama bul derim
Bence en iyi sonuca ulastiricak seni alan tarama