Yerin altından çıkan taş için yardım lütfen.

timur964

konularim
Öle ustamda anlayanı bulmak mesele.varsa yapacak kapim acik.Bide gecenlerde 65 ve üstüydü yaslarinda bi ermeni geldi adam isaretleri gordugunde agzi acik kaldi saatlerce inceleyip durdu.burda dedi tilsimda var buyuk tuzaklarda.su bıcak kum tuzaklari var dedi.Abi bu tılsım olayı nedir??gerceklik payi varmi?adam odumuzu kopardi soledigine gore malın oldugu oda icinde bisey varmis gozlerine baktimi gozlerini patlatiyomus.
anlayanı kimse bulamaz zira işareti yapan bilir ne oldunu. tuzak olma ihtimali her zaman vardır lakin orda tuzak kaldımı bilinmez zira baya kurcalanmış .oraya gideken zırhını kuşan .ayetelkursi oku ALLAHA emanet

simpatyan

Aktif Üye
timur964 zaman ayirip cvp verdigin icin cok tsk ederim ustam.Anlasilan bu işin içinden çok zor çıkıcaz. makine yok bilgi desen hic yok.İşin erbabını bulmak kalıyo geriye.Baska fikri olan ustalar yorumlarinizi bekliyorum.

gurcumansur

Member
Taşlardaki bazı işaretler tılsımı işaret ediyor zaten fakat baktımı gözlerini patlatır olayını Kristof34 ustam daha iyi anlatır. Fakat elinizdeki taşlardaki gamalı haçlarınız ve diğer tılsım işaretleri buranın korunaklı olduğunu söyler. Dediğim gibi bu konuda Kristof34 usta daha bilgilendirecektir.

simpatyan

Aktif Üye
@Kristof34 ustam seninde görüş ve düşüncelerini alabilimiyiz sana zahmet.

Son düzenleme:

simpatyan

Aktif Üye
Taşlardaki bazı işaretler tılsımı işaret ediyor zaten fakat baktımı gözlerini patlatır olayını Kristof34 ustam daha iyi anlatır. Fakat elinizdeki taşlardaki gamalı haçlarınız ve diğer tılsım işaretleri buranın korunaklı olduğunu söyler. Dediğim gibi bu konuda Kristof34 usta daha bilgilendirecektir.
Tşk ederim ustam degerli yorumun icin.peki ustam sence bu giris nasil bulunur.yada detayli olarak cikan bu taslar hepsi ayni yerde 3,4metre mesafede cikti tam olarak neyin oldugunu anlatiyor.

simpatyan

Aktif Üye
Saygı değer ustalarım başka yorum yokmu.