Yeşil arı

Yörük ali

Aktif Üye
S.a. arkadaşlar 3 arkadaş şüphelendiğimiz bir bölgedeki toprağı ön izleme açısından eşelerken bir anda baş dönmesi bulantı kol ve bacaklarda hissizlik yaşadım resmen yığılıp kaldım başıma güneş geçti diye düşünürken diğer arkadaşımın telefonu çaldı arayan 3. Arkadaşımızdı daha 10 dakika bile geçmemişken ben yürürken arabanın yanına vardım dedi en az 30 dakika sürmesi gereken bir yer. Bu iş normal değil deyip okumaya başladım ama bir türlü ayetleri bitiremiyorum yarıya geliyorum başka ayete geçiyorum kafamda aynı anda 50 tane şey düşünüyor gibi oluyorum gözümü kapatıp bir kayaya yaslandım konsantre olup bitirebildim. Gözümü açtığımda eşelenmiş yerden bir arı dipten yukarı yukarı uçmak yerine yürüyerek çıktı gözümü kapattığımda gelip konmuştur dedim bi resim çekiyim dedim gene zihnime düşünceler saldırısı oldu elimde telefon resmi ble çekemedim sonra yaslandığım kayanın kenarında yeşil bir arı gördüm yeşil arı mı olur tamam dedim başıma güneş geçti renkleride farklı görüyorum dedim bir resim çekiyim dedim gene aynı düşünceler resim çekiyim deyip cebimden çıkardığım telefonda haber okuyordum :) yanımdaki arkadaş bana sürekli iyimisin diyip su içiriyor sağolsun ilgileniyordu beni konuşturmaya çalışıyordu ama söylediği her laf beni sinirlendiriyordu ona arıyı söylemek istiyordum ama hep zihnim meşguldu sonunda arı gitti arabanın yanında olan ve bu işlerde tecrübeli arkadaş çıktı geldi gelir gelmez göz bebeklerin büyümüş ne oldu sana dedi bir okuyum sana dedi ve bir süre sonra açıldım arkadaşım ya ben anlamadım o arabanın yanına nasıl vardım sanki beni burdan uzaklaştırdılar dedi. Sizden yeşil arı göreniniz var mı