Yığma mezar mı?

Mezarcı1234

Yeni Üye
grasviti boşluk ve derinlik testi yaptım 7mt derinlikte 1-1.5 mt yükseklikte boşluk gösteriyor, yüzeyle odanın tavanı 6-6.5mt takriben yani. şuan yaklaşık 4mt daldık aşağıya, 1mt sonra 2metrelik çelik çubuk çakmayı düşündüm illaki odanın tavanında büyük taşa takılması gerek ona göre yola devam edeceğim.

grasviti

Member
Allh nasibinizi arttirsin bizide unutmayin :) allh boş cikarmasin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mili çaktın mı ustam...???
Sonuç nedir..??

Mezarcı1234

Yeni Üye
BulursamKader25 ustam 2-3 gündür çalışamadık neden çalışamadık diye sorarsanız şöyle izah etmek isterim en son çalışdığımız gün artık gitmemize yakın kürekçi arkadaş aşağıya çapalanan yeri temizlemek için indi inerken zorlandığından atlamak zorunda kalıyor 1 mt kala, arkadaş atladığında aşağıdan boşluk sesi tok diye ses geldi hepimiz heycanlandık dedik bu gece bu işi bitireceğiz diye karar aldık, sonrasında çalışıyorken etrafımızdan yaprak sesleri gelmeye başladı sanki birisi etrafımızda yürüyor gibi malum sonbahar ayında olduğumuzdan dolayı kurumuş yaprakların sesi üzerine basıldığında rahat geliyor. neyse bakıyoruz etrafımıza ışıkla hiç bir şey yok 2 arkadaş gezip geldiler etrafı hiç birşey yok çalışmaya başlıyoruz sesler yine geliyor, biri geziyor etramızda, ve bunların yanısıra böyle gergin bi ortam oluştu durduk yere birbirimize sinirleniyoruz falan, rahatsız olduk bugün daha fazla çalışmayalım dedik bıraktık. dün gündüz gittik mili çaktık 1.5mtde sert bişeyde takılı kalıyor mil 2-3 yerden denedik aynı şekilde kalıor mil. bugün akşam işçıkışı çalışmak için gideceğiz yine, bukez abdestimizle gideceğiz yoksa sıkıntı :)

BulursamKader25

@BulursamKader25 ustam 2-3 gündür çalışamadık neden çalışamadık diye sorarsanız şöyle izah etmek isterim en son çalışdığımız gün artık gitmemize yakın kürekçi arkadaş aşağıya çapalanan yeri temizlemek için indi inerken zorlandığından atlamak zorunda kalıyor 1 mt kala, arkadaş atladığında aşağıdan boşluk sesi tok diye ses geldi hepimiz heycanlandık dedik bu gece bu işi bitireceğiz diye karar aldık, sonrasında çalışıyorken etrafımızdan yaprak sesleri gelmeye başladı sanki birisi etrafımızda yürüyor gibi malum sonbahar ayında olduğumuzdan dolayı kurumuş yaprakların sesi üzerine basıldığında rahat geliyor. neyse bakıyoruz etrafımıza ışıkla hiç bir şey yok 2 arkadaş gezip geldiler etrafı hiç birşey yok çalışmaya başlıyoruz sesler yine geliyor, biri geziyor etramızda, ve bunların yanısıra böyle gergin bi ortam oluştu durduk yere birbirimize sinirleniyoruz falan, rahatsız olduk bugün daha fazla çalışmayalım dedik bıraktık. dün gündüz gittik mili çaktık 1.5mtde sert bişeyde takılı kalıyor mil 2-3 yerden denedik aynı şekilde kalıor mil. bugün akşam işçıkışı çalışmak için gideceğiz yine, bukez abdestimizle gideceğiz yoksa sıkıntı :)
Kardaşım,
Abdestli gidin bu işimizin besmelesi.
ufak ufak sizi rahatsız etmeye başlamışlar.
Korkmayın, korkarsanız sonu hüsran olur.
Gidince çalışma alanınızın etrafına kazmanın ucuyla kocaman bir daire çizin.
Dairenin içine hepiniz girin.
Bilenler 7 adet Ayetel Kürsi okusun ve bu daireyi baz alarak her okuduktan sonra nefesiyle daire çizsin.
Çalışma esnasında asla konuşmayın.
Çok rahatsız olursanız, yine Ayetel Kürsi, Fatihayı şerife, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyarak orasını terk edin.

Yanınızda tüfek ve tabanca varsa kesinlikle namluya mermi vermeyin.
Hiçbir şeye ateş etmeyin.

Allah cc yar ve yardımcınız olsun.

Mezarcı1234

Yeni Üye
BulursamKader25 ustam aynı dediğiniz gibi daire çizme olayını duymuştum yalnız bana şöyle dediler daireyi tam tamamlamayacaksınız 10-20cm boşluk kalacak. o varlıklar ordan çıkacak dendi. kusura bakmayın konuyu uzatıyorum ama ince ayrıntılar önemli bilirsiniz sizde.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@BulursamKader25 ustam 2-3 gündür çalışamadık neden çalışamadık diye sorarsanız şöyle izah etmek isterim en son çalışdığımız gün artık gitmemize yakın kürekçi arkadaş aşağıya çapalanan yeri temizlemek için indi inerken zorlandığından atlamak zorunda kalıyor 1 mt kala, arkadaş atladığında aşağıdan boşluk sesi tok diye ses geldi hepimiz heycanlandık dedik bu gece bu işi bitireceğiz diye karar aldık, sonrasında çalışıyorken etrafımızdan yaprak sesleri gelmeye başladı sanki birisi etrafımızda yürüyor gibi malum sonbahar ayında olduğumuzdan dolayı kurumuş yaprakların sesi üzerine basıldığında rahat geliyor. neyse bakıyoruz etrafımıza ışıkla hiç bir şey yok 2 arkadaş gezip geldiler etrafı hiç birşey yok çalışmaya başlıyoruz sesler yine geliyor, biri geziyor etramızda, ve bunların yanısıra böyle gergin bi ortam oluştu durduk yere birbirimize sinirleniyoruz falan, rahatsız olduk bugün daha fazla çalışmayalım dedik bıraktık. dün gündüz gittik mili çaktık 1.5mtde sert bişeyde takılı kalıyor mil 2-3 yerden denedik aynı şekilde kalıor mil. bugün akşam işçıkışı çalışmak için gideceğiz yine, bukez abdestimizle gideceğiz yoksa sıkıntı :)
--S.A. DEĞERLİ USTAM HAYIRLI OLUR İNŞALLAH HAYIRSIZ İSE YÜCE ELLAH CC HAYIRA ÇEVİRSIN .
DEĞERLİ KARDEŞİM
BulursamKader25 ÜSTADIN DEDİĞİ GİBİ KORKARSANIZ SONU BAŞARISIZ OLUR .
DEĞERLİ USTAM APTESLİ OLARAK BÖLGEYE GİRDİĞİNİZDE 7-AYET-EL KÜRSÜ,7FELAK,NAS,VE BİR KEZ DAHA AYETİ EL KÜRSÜ OKU AMA SONUNA GELİNCE AYETİ BİTİRME SONUNU(velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.) BURAYI 70 DEFA TEKRARLA OLMADI BİR DAHA AYETİ OKU YİNE BURAYI-velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim. KERE TEKRARLA (SAKIN ÜÇÜNCÜ 70 OKUMA )MECBUR KALMADIKÇA YOKSA HIZIR A.S.GELİR.VE ( EUZUBİLLAHİMİNE ŞEYTANİ RACİM BAŞTAN DE AMA SAYMA ARA VERMEDEN 786 DEFA Bismillahirrahmânirrahîm. TEKRARLA ELLAHIN İZNİYLE NE CİN NEDE PERİ NEDE İBLİS KALIR KALAN YANAR KÜL OLUR VE ELLAH HA SIĞIN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

BulursamKader25

BulursamKader25 ustam aynı dediğiniz gibi daire çizme olayını duymuştum yalnız bana şöyle dediler daireyi tam tamamlamayacaksınız 10-20cm boşluk kalacak. o varlıklar ordan çıkacak dendi. kusura bakmayın konuyu uzatıyorum ama ince ayrıntılar önemli bilirsiniz sizde.
Kapi birakma isi bir sonraki asamada insallah.
Bakalim hangu boyitta koruma var.

Mezarcı1234

Yeni Üye
nik ustam harfi harfine yazdım notuma Allah Razı olsun her çalışmaya gittiğimde uygulayacağım inşallah.

Mezarcı1234

Yeni Üye
BulursamKader25 dün uyguladık üstadım hiç konuşmadan çalıştık dairemizi çizdik dualarımızı okuduk rahat çalıştık inşallah, Allah Razı olsun sizdende.