Yilan Ve Kaplumbaga

Paris1

Member
Merhaba yılanın kafasının üstünde kaplunbağa yanında yalak oyuk yılanla ters yöne bakıyor.
Yılanın 15m önünde insan kafası veya gorılde olabilir.
Karşı yamaçta yatan öküz.
Bunlar kabartma oyma çizim deyil
Kayaların bakış açısına göre benzemesi.

Nil

Engellendi
fotoğraflarını yükleseydiniz ustalrımız gerekli bilgilendirmeleri yaparlardı

orcun

Member
Bu sayfada yeniyim pek beceremedim
Öncelikle Hoş geldiniz @Paris

Fotoğrafı olan konularınızı Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf eklemek için ise, Resim Nasıl Yüklenir | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü konusuna göz atabilirsiniz.

"Yılan kafasının üstünde ki kaplumbağ" işaretini ve abilerimizin yorumlarını da çok merak ediyorum bu arada.. ( defterimi açtım, fotoğraflara gelecek yorumları not etmek için bekliyorum.)

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaplumbaga mezar der. Fakat iki medeniyet arasinda farklilik var onunde yada arkasinda mezari olmali, bu alanlarda sunu canagi kanal ve benzeri isaret bakabilirmisiniz kardesim. Zemin alti odalar var mahsen girisi isaretlerden alcak olan yerden baslar, belki bir kuru dere yada cesmenin akarinin oradan. Tesbit icin illaki cubuk sart yada guvenilir bir cihaz. Selametle saglicakla kal.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba yılanın kafasının üstünde kaplunbağa yanında yalak oyuk yılanla ters yöne bakıyor.
Yılanın 15m önünde insan kafası veya gorılde olabilir.
Karşı yamaçta yatan öküz.
Bunlar kabartma oyma çizim deyil
Kayaların bakış açısına göre benzemesi.
Konunuzu fotografsiz define isaretleri ve cozumu bolumune tasiyorum buradan devam edebilirsiniz kardesim. Ayrica konu basligini yilan ve kaplumbaga diye degistirecemki bu alanda bilgi sahibi olan ustalarin gozunden kacmasin.selametle

Paris1

Member
Arkasında çanagı var eski yerleşim yeri bu figurlerin karşısında iki köpek kafası ulur şeklinde 500m karşısında öküz 300 metre çaprazında çeşme başında fil gibi kayalar var daha birçok hayvan figurleri

Paris1

Member
Kaplunbağa yılan

Herkese merhaba ustalardan çıraklara ders bekliyoruz

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Güzel bir yer görünümünde fakat resimleri çoğaltmanı tavsiye ederim. Sağlıcakla

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Paris hosgeldin kardesim. Konularini birlestirdim, resimleri bu konu icinde yukleyebilirsin. Resimleri bekloyoruz selametle