yol calismasinda cikan kabartma haclar ve oturan kuslar. olan konum.

Yaman244

Aktif Üye
s. a ustalarim bu parayi basliktada bahsetigim yerde bulundu ,konuyuda gunceldim resimler bolumunde benim yonlendirmemle elektirik kablosuylan ,cubuk yapmasini soyledim kardesime cunku bazi eserler cikinca sansi deneyimdedim,ve bu cubugi yapti olay yerinde denme yapti kablolu cubuk bana soyledigi kepcenin cikardigi toprak icinde bu parayi bulmus tek simdi bu para hakinda bana bilgi verebilirmisiniz hangi tarihe ait hangi medenit bilme sansim varmi.rica etsem birde burda bu saaten sonra ne yamaliyim,bu konuda bana yol gosterin ,saygilarimla

Son düzenleme:

Yaman244

Aktif Üye
Eline gumus almis bu bakir kabloylan bu paryi buluyo daha sonra , altin yuzugu eline aliyo kepcenin yol kenarina atigi toprakta altin cekimi yapiyo , bu parayi fotosunu bana gonderdi bende bekle oraya gitmemesini soyledim.buradan alacagim bilgi dogrultusunda kendim gidim bu heycani yasamak istiyorum .yorumlarinizi yardimlarinizi esirgemwyim

Yaman244

Aktif Üye
kopan parçası var gibi anahtarlk gibi bir şey veya kolyede olabilirfigurlr inciluz der gib anlamam sikkeden gören bilen yazar az sabır heleavusturyamı yazıyo ne
Kolye ustam zincir takma yeri var evet gordugun yer orasi kopan parcasi yok

Yaman244

Aktif Üye
Yaman244 güvendiğin birimi bu arkadaş örnek emsal çalışmaları varmı başka... senle paylaştığııı yoksa bu ilkmii.
Ustam kardesim benim ben yurdisindayim, kardesim koyde boyle calismasi yok ben ilgilenirim kardesim tarlaya bugday surmus bugdayi bicmesi icin dover bicer icin yol acmis, kepceylen acarken cikiyo zaten resimler bolumunde yeterince resim var.ustam saygilar hangi dilden yaziyo yazi acaba

Son düzenleme: