Yolu kariştirdim kendimi burda buldum :)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
ustam burası bana hiç yabancı gelmiyor fakat tam çıkartamadım
İvrizden çık halkapınar tarafına geç yoldan tekrar konya ereğli istikametine devam et yolun sağında eski bi kale varmış orası... vakit yoktu incelenicek çok değerli işaretler vardı burda yoksa... Artık nasip ağustosa inşaallah...

Mushap

Editör
Başlığı görünce yinemi yolu karıştırdı dedim :)

gülbahçeli

Editör
İvrizden çık halkapınar tarafına geç yoldan tekrar konya ereğli istikametine devam et yolun sağında eski bi kale varmış orası... vakit yoktu incelenicek çok değerli işaretler vardı burda yoksa... Artık nasip ağustosa inşaallah...
ustam sen tont kalesinden bahsediyon oralarda çok gezdim o işlerle uğraşmak zor gittiğim yerlerin resmini çekiyorum imkanım olduğunda bakacam çok yer var senin buralarda gördüklerin bilinen yerler oralarla fazla ilgilenmiyoruzdaha sakin uzak yerlere bakıyoruz oralarla ilgili yardımcı olabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım sormak istediğin bir şey olursa özelden yazarsın s.a

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mushap ustam :) ilk karışıklığı düzeltirsek neden olmasın. kazama ustam bunları kaydediyorum Allah razı olsun bidahaki sefere değerlendirecem inşaallah :) . gülbahçeli sen buranın yerlisisin belliki buranın sit alanı olup olmadığını biliyormusun ? Buranın arka tarafında devasa bi kaya var uzaktan aslanı anımsatıyor hakeza karşısında bi kayalık ortası boş. Buralar hoşuma gitti sit değilse yazın biraz vakit geçirmeyi düşünüyorum :) ve aleyküm selam.. Sedegor usta sanırım değil.

Son düzenleme:

gülbahçeli

Editör
@Mushap ustam :) ilk karışıklığı düzeltirsek neden olmasın. @kazama ustam bunları kaydediyorum Allah razı olsun bidahaki sefere değerlendirecem inşaallah :) . @gülbahçeli sen buranın yerlisisin belliki buranın sit alanı olup olmadığını biliyormusun ? Buranın arka tarafında devasa bi kaya var uzaktan aslanı anımsatıyor hakeza karşısında bi kayalık ortası boş. Buralar hoşuma gitti sit değilse yazın biraz vakit geçirmeyi düşünüyorum :) ve aleyküm selam.. @Sedegor usta sanırım değil.
usta oralar sit alanı bildiğim kadarıyla cenderme sabah akşam devriye atar oralarda şikayeı edende olur oranın esasmalı zamanında gitti genede vardır tabiki nasibinde varsa birşeyler bulursun gezerken dikkatli olun kemik yalayanların mekanıdır oralar onlardan bir şey olmazda genede tetbirli olun selametle ALLAH yardımcınız olsun

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
usta oralar sit alanı bildiğim kadarıyla cenderme sabah akşam devriye atar oralarda şikayeı edende olur oranın esasmalı zamanında gitti genede vardır tabiki nasibinde varsa birşeyler bulursun gezerken dikkatli olun kemik yalayanların mekanıdır oralar onlardan bir şey olmazda genede tetbirli olun selametle ALLAH yardımcınız olsun
Eyvallah... Bilmakabele