Yorumlar gelsin :)

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam orada biri yatıyor ama bay mı bayan mı tam çözemedim ayrıca çok simetrik bir de yapı var resim çektiğiniz gibi mi aynen yoksa yüklerken ters mi yüklendi ona göre emin olayım da çizimi emrederseniz ona göre çizmek için :)

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ustam orada biri yatıyor ama bay mı bayan mı tam çözemedim ayrıca çok simetrik bir de yapı var resim çektiğiniz gibi mi aynen yoksa yüklerken ters mi yüklendi ona göre emin olayım da çizimi emrederseniz ona göre çizmek için :)
Resim ters değil. Adamın tam arka sırt tarafını çizme :)

Çiz çiz kafana göre takıl belki görmediğim bir yerdir

SAHBAZ

Bilgili Üye
Bos yer ayni mevzuyla cok ugrastik

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam yine çözülmeye çalışılan bir sır. Ustam bu benim mağara gibi bir yere benziyor. 4 metreye kadar inebileceğini düşünüyorum. Bu durum biraz daha zorlaşabilir ama yolunuzun doğru olduğunu düşünüyorum. Hakkınızdan hayırlısı. Bu arada mikail hangisi :D

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Üstadım ben gördüklerimi çizerim ama altını çizerek söylüyorum çok şükür Rabbim göz ve görme duyusu vermiş kolay kolay yanılmam. Çizim doğru ise lütfen açıklamasını yazar mısın :) bu arada üçgene benzeyen şekli çizme gereği duymadım apaçık belli zaten. İnşaEllah yardımcı olabilmişimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 133503

Mtlu

Yeni Üye
Ustam benimde ilk işaretten çok mikail dikkatimi çekti bende doğru yolda olduğunuzu düşünüyorum biraz daha indikten sonra olumlu sonuç alacagınızı sanıyorum

SAHBAZ

Bilgili Üye
Kardesim karsina farkli tas gruplari cikacak buz beyazi onu gordunmu don arkani birak eger tunelde sikistirilmis toprak varsa zor kopuyosa bilki...gerisini sen dusun mutluluklar abrahamovic

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Üstadım ben gördüklerimi çizerim ama altını çizerek söylüyorum çok şükür Rabbim göz ve görme duyusu vermiş kolay kolay yanılmam. Çizim doğru ise lütfen açıklamasını yazar mısın :) bu arada üçgene benzeyen şekli çizme gereği duymadım apaçık belli zaten. İnşaEllah yardımcı olabilmişimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 133503
Hiç bir yeri benzetme resim insanı yanıltır. Sadece V yada ters L mi dersin o birde üstündeki kabartma çizgiye işaret diyebilirsin. Üsteki cizgidende emin değilim isaretmi o.
Resmin duruşu bu şekilde

Son düzenleme: