YouTube Defineci hakkında.

Yabgu

Bilgili Üye
Bana bak boş insan sattığınız dedektörler bi boka yaramıyor alab tarama yalan tarama diye yorum atmışsın tepemi attırmayın bnm ha piyasada cakal alan tarama satan cok onlara söyle al gel dedektörünü cıkalım araziye bi boka yaramazsa bnm ki ozamn konuşursun sennki yararsa bn sana n istersen vericem kabulmü hişşşşş
Arkadaşım, üslubun yanlış. Kaç kişiyi mağdur ettiler bu alan tarama veya çubuklar yüzünden, bunlardan biri de benim. İnsanlara empatiyle yaklaşmalısın, bak kendinde diyorsun, bir sürü çakal satıcı var diye. İnsanları en iyi senin anlaman gerekiyor, madem doğru ürünü pazarlıyorsun. Sert çıkış yapacağına, son kurduğun cümle güzeldi, hodri meydan dedin. İstersen senin kurman gereken cümleyi ben burada kurayım; arkadaşlar söylediğiniz bir olayı gerçeklemediğiniz sürece iftiraya giriyorsunuz, buyrun gelin, misafirim olun, çayımı kahvemi için, çıkalım araziye denemelerden sonra şahsım ve cihazım adına konuşun. Hepsi bu kadar! Böyle bir cümle kurmuş olsa idin, buradaki bir çok insan takipcin, belkide gönüllü reklamcın olurdu. Şahsen ben olurdum. Sözüm herkese, lütfen empati ile yaklaşın insanlara... Sağlıcakla kalınız.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Arkadaşım, üslubun yanlış. Kaç kişiyi mağdur ettiler bu alan tarama veya çubuklar yüzünden, bunlardan biri de benim. İnsanlara empatiyle yaklaşmalısın, bak kendinde diyorsun, bir sürü çakal satıcı var diye. İnsanları en iyi senin anlaman gerekiyor, madem doğru ürünü pazarlıyorsun. Sert çıkış yapacağına, son kurduğun cümle güzeldi, hodri meydan dedin. İstersen senin kurman gereken cümleyi ben burada kurayım; arkadaşlar söylediğiniz bir olayı gerçeklemediğiniz sürece iftiraya giriyorsunuz, buyrun gelin, misafirim olun, çayımı kahvemi için, çıkalım araziye denemelerden sonra şahsım ve cihazım adına konuşun. Hepsi bu kadar! Böyle bir cümle kurmuş olsa idin, buradaki bir çok insan takipcin, belkide gönüllü reklamcın olurdu. Şahsen ben olurdum. Sözüm herkese, lütfen empati ile yaklaşın insanlara... Sağlıcakla kalınız.
Bravo .

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Yalçın arslan bence adamın kralı ve net gercek kardeş.. ben kefilim diyemem ama o adam.kral içimdeki ses bunu diyor ve çok diyalog kurdum adam net yani ötesi yok ve adamın alan taraması videoları.izle bence oda.net
Şahsen tanımam, adını da ilk defa buradan duyup öylesine bir videosuna tıkladım.
2:25 saniyede yerdeki alelade bir taş parçasına aslan dedi o dakika videoyu durdurdum ve daha da izleme gereği duymadım.
Şahsen tanıyıp kişiliğine adamın kralı dediyseniz bir şey diyemem ama işaret konusunda arkadaş tırt.
İsteyen takipçisi olur kimseye bişey diyemeyiz ama konu da gereksiz olmuş zaten kaldırılsa daha iyi olur.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Şahsen tanımam, adını da ilk defa buradan duyup öylesine bir videosuna tıkladım.
2:25 saniyede yerdeki alelade bir taş parçasına aslan dedi o dakika videoyu durdurdum ve daha da izleme gereği duymadım.
Şahsen tanıyıp kişiliğine adamın kralı dediyseniz bir şey diyemem ama işaret konusunda arkadaş tırt.
İsteyen takipçisi olur kimseye bişey diyemeyiz ama konu da gereksiz olmuş zaten kaldırılsa daha iyi olur.
Hay Allah razı olsun ustam ;) gordugumu görmüşsün. Merak ettim bi bakayım dedim. 3 dk zor dayandım. Lafla peynir gemisi yürümüyor

ZoRBeY54

Yeni Üye
Bana bak boş insan sattığınız dedektörler bi boka yaramıyor alab tarama yalan tarama diye yorum atmışsın tepemi attırmayın bnm ha piyasada cakal alan tarama satan cok onlara söyle al gel dedektörünü cıkalım araziye bi boka yaramazsa bnm ki ozamn konuşursun sennki yararsa bn sana n istersen vericem kabulmü hişşşşş

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Sen karakterli adam gibi bir adam olsan buraya bu üslup ile gelmezdin.!!! Neymiş hodri meydanmiş söyle yaparmış böyle yaparmış.... Demekki gerçekten cakalsinki ağzında salyalar ile sağa sola saldiriyorsun.!!! Cihaz satıyorsan eleştiriye açık olucaksin adam olucaksin. Yanlış bir eleştiri yapılıyorsa onu düzgün bir üslup ile düzelticeksin efelik yapmiycaksin.!!! 15 yaşında ergenler gibi klavyeden tehdit savurmuycaksin.!!!

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ulan lale bu nasıl bir üslup.!!! Sen karakterli adam gibi bir adam olsan buraya bu üslup ile gelmezdin.!!! Neymiş hodri meydanmiş söyle yaparmış böyle yaparmış.... Hassiktir ordan çakal herif seni.!!! Demekki gerçekten cakalsinki ağzında salyalar ile sağa sola saldiriyorsun.!!! Cihaz satıyorsan eleştiriye açık olucaksin adam olucaksin. Yanlış bir eleştiri yapılıyorsa onu düzgün bir üslup ile düzelticeksin efelik yapmiycaksin.!!! 15 yaşında ergenler gibi klavyeden tehdit savurmuycaksin.!!!
Ulan bu güzel insanın da ağzını bozdurdunuz ya ne diyim :))))))

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kusura bakmayın lütfen... Sağolsun @jeolog ustam konuya müdahil olup Edilen tüm küfürleri yorumları kaldırdı vatandaşı da engelledi... Lâkin bizim yazımız kalmış :) Şimdi bende argo ifadelere bir ayar çekeyim...

sandalci14

Operatör
satandan ziyade alan uyanik olsun denemeden almasin.o diilde bitane yotupcu dedrktorle cayircayir kasa buluyor bi suru kup buldu hepside dolu yaklasik ayni seyler cikiyor.arkadas katman kayadan cekicle kesek koparip altindan tek para cikiyor kesintisiz.kesip oynama uzmanligimidir.izlemesi eglenceli.