Yurt disindan cihaz getirme

Viyanali

Yeni Üye
Slm yurt disindan ucakla türkiyeye cihaz getirmek yasakmi bilgisi olan lütfen yazsin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evrak varsa cihazı parçala ver bagaja soranolursa anabayiden parça sipariş ettim de birleştir burda. yürüü

Mal bulanındır

Yetkili kişi ve şirketler dışında yassahh. Herkes yutdışından getirse yerli üretici kıllanır taş koyar... Böyle niyetin varsa sesiz derinden iyisinden kap gel Bi tane ekmeene bak kardeş şimdi Bi sürü şefaatçi çıkar kafan bulanır..

Brownwolf

Member
Avrupada isen basit izine giderken araba ile gideceksin yada arabayla giden birisine vereceksin biz oyle soktuk ama fatura yaptirman gerek oda nasil olur bilmiyorum yakalaninca fatura yoksa elinden aliyorlar dediler arabanda yatiyorken dahi olsa ayni tabanca gibi ruhsati yoksa aliyorlarmis ama ayrintisini bilmiyorum hani cevirme falan olur arama yaptilarmi makine elden gidiyormus belki yanlisdir ama ben oyle yaptim

Mal bulanındır

Avrupada isen basit izine giderken araba ile gideceksin yada arabayla giden birisine vereceksin biz oyle soktuk ama fatura yaptirman gerek oda nasil olur bilmiyorum yakalaninca fatura yoksa elinden aliyorlar dediler arabanda yatiyorken dahi olsa ayni tabanca gibi ruhsati yoksa aliyorlarmis ama ayrintisini bilmiyorum hani cevirme falan olur arama yaptilarmi makine elden gidiyormus belki yanlisdir ama ben oyle yaptim
Kardeş Bulgar sınırında komşii diyen ilk memura harçlığını ver geçç

saftilki

Moderatör
Moderatör
bu ne zamandır benimde zihnimi kurcalıyor, istediğim bir cihazın anakart board'ını getirtmek ve burada ekipmanlarını toplamak ama kaynak bulamadım

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim faturalı olup kargo bölümüde olmalı bu değişebiliyor en doğrusu hava limanın yetkililerle sormamdır.
Saygılar ve sevgiler .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim hobi amaçlı satılan herşeyin serbest olduğunu ve sadece meblaya göre vergi ekleniyor diye biliyorum. Bende getirtmeyi düşündüğüm için biraz araştırdım ama yasada yasak diye bir tabir bulamadım. Nede olsa hobi olsun diye uğraşıyoruz.

Son düzenleme: