yuvarlak kabartma

Smokin

Moderatör
Moderatör
Yok kardeş benden her şey işte Yarış kumar işi isteme :)

Allah verirse helalinden versin, kumar adamı iflah etmez :) Borcun varsa olursa öderiz :)
Yanlış anladın ustam :) at koşturma deyimini kullandım.
Haramdan hayır gelmez. Bana yanlış yaptırcak yoldan çıkarak mal mülk ebediyen uzak dursun.
Namasizinda niyazında olan adamın kumarla ne işi olur . Sağlımiz yerinde olsunda: su akar yolunu bulur. :)

Pscyhe

Engellendi
Kral kizlarini yani prensesleri severim denk gelse tek kiz olsa bende onu alsam sonra o kraliçe olsa ne güzel olurdu...

deli firat

DOĞACI
Dostum bu işaretler dışarda olsa direk su gözesi ve etrafı derim ama magara gibi bir yer ise kendisinde veya karşısında olur diye düşünüyorum kapak ve mezar odası allah gönlÅ«ne göre versin inşallah selametlen

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Dostum bu işaretler dışarda olsa direk su gözesi ve etrafı derim ama magara gibi bir yer ise kendisinde veya karşısında olur diye düşünüyorum kapak ve mezar odası allah gönlÅ«ne göre versin inşallah selametlen
Sağol deli oğlan Allah sanada böyle bir yer kısmet etsin!

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
memelerin biri içe biri dışa doğrumu?dediğim şekildeyse, dere kenarında kayada görmüştüm karşı tepesinde mahzen olacak. Ama kuyuda da anlamı aynımıdır bilmiyorum.

Turko

Uzman
Meme gibi kabartmalar , içinde anlamı taşır , çentikler varsa yüksekten ve tırmanmaktan bahseder zenginlikten bahseder , murçlar varsa toprak altından bahseder , ortasından 45 derece ile kanal geçiyorsa külçe ve toz malzemeden bahseder , kabartma nın üzerinde üçgen varsa prens mezarı der , üçgenin içinde extra baston varsa vs vs net resim görebilirsem belki çözeriz.