Zarf işareti mi yardım

muhtar1

Yeni Üye
Dağın zirvesinde meydanlık alanda taşın üzerinde böyle bir işaret var ustalar yardım edermisiniz etrafını iyice aradım başka işaretli taş yoktu

Ekli dosyalar

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
çarpının etrafıda zaten genel olarak kesim hatları belli yaşam alanı olabilir bölge alanı temsili olabilir yerdeki taşlardan belli bişiler olmuş makine veyaçubukla bakılabilir alana

muhtar1

Yeni Üye
çarpının etrafıda zaten genel olarak kesim hatları belli yaşam alanı olabilir bölge alanı temsili olabilir yerdeki taşlardan belli bişiler olmuş makine veyaçubukla bakılabilir alana
Bölgede taş kesimi yoğun bi şekilde yapılmış zaten

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İşareti temizleyip farklı bir kolu varmı bak, yada küçük bir murç izi varsa o yöne doğru dikkat çeken kaya varmı araştır. Taşlara da cihaz tut.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Toprağın altında olan diğer iki zarfı bulmalısınız.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Yapacağın tek şey işaretin bulunduğu tarafı komple araştırmak teknolojiden faydalanmanızı öneririm ( görüntülü sistem )

Birde işaretin bulunduğu Kaya çok dikkatimi çekti altını yoklamakta. Fayda var rastgele

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
O nu nasıl bulmam gerektiğini bilmiyorum ustam hangi yönde hangi mesafede aramam gerektiğini bilmiyorum
Detaylandıralım.
Daire içindeki zarf bulduğunuz zarf olsun.Diğer iki zarf,bulunan zarfın 360 derece etrafında ve yaklaşık 76 adım uzağında herhangi bir yerde olabilir.Üç zarfı bulduğumuzu farz edelim.Üçü bir üçgen çizecek.Ve tam orta kısımda yine toprak altında bir taş olacak.Bu taşın üzerinde haç yada artı şeklinde bir işaret olacak.Dikkat edilmesi gereken,bu işaretin bir ucunun taşın aşağısına doğru uzanıyor olması.Uzanan kısım doğrultusunda 78 adım ileride son noktaya ulaşmış olacaksın.
Diğer zarfları ve ortadaki taşı bulmak zor.Dediğim gibi bulunan zarfın dört bir tarafında olabilir.Herhangi bir maden içermedikleri için dedektörle bulunamaz.
Yukarıda BayKuSs ustanın ifade ettiği gibi bu taşların yerini belirlemenin tek yolu görüntüleme sistemi.
zarf.jpg

Karabulut

Operatör
Yutuberciler olsa kesin şöyle derdi kasayı bulduk malı çıkarıyorum 😁

muhtar1

Yeni Üye
Detaylandıralım.
Daire içindeki zarf bulduğunuz zarf olsun.Diğer iki zarf,bulunan zarfın 360 derece etrafında ve yaklaşık 76 adım uzağında herhangi bir yerde olabilir.Üç zarfı bulduğumuzu farz edelim.Üçü bir üçgen çizecek.Ve tam orta kısımda yine toprak altında bir taş olacak.Bu taşın üzerinde haç yada artı şeklinde bir işaret olacak.Dikkat edilmesi gereken,bu işaretin bir ucunun taşın aşağısına doğru uzanıyor olması.Uzanan kısım doğrultusunda 78 adım ileride son noktaya ulaşmış olacaksın.
Diğer zarfları ve ortadaki taşı bulmak zor.Dediğim gibi bulunan zarfın dört bir tarafında olabilir.Herhangi bir maden içermedikleri için dedektörle bulunamaz.
Yukarıda BayKuSs ustanın ifade ettiği gibi bu taşların yerini belirlemenin tek yolu görüntüleme sistemi.
Ekli dosyayı görüntüle 300257

muhtar1

Yeni Üye
Bu anlatım bana bir yerden tanıdık geliyor uğur kulaçın videosunda da böyle anlatıyor 😄